Forum

Web ismini yazmama ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Web ismini yazmama ragmen login ekranı gelmiyor.

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
840 Görüntüleme
(@alperaykut)
Gönderiler: 259
Honorable Member
Konu başlatıcı

Selam arkadaşlar ortamımda DNS Server kurulumu yaptım. Zone oluşturdum işte stok.domain.com yazınca stokpc ipsine pingliyor ismi cozuyor.Ancak Stokpc stok programı 192.168.1.2/stock/ şeklide login ekrnaı geliyor. stok.domain.com yazınca boş sayfa geliyor. stok.domain.com yazdığımda login ekranın gelmesini nasıl yapabilirim. Stokpc Windows 7 var. Windows ISS mi yüklemem gerekiyor. Bu konuda yardıma ihtiyaıcm var.Beni yönlendirebilirseniz sevinirim.

İyi Çalışmalar dilerim.

Teşekkürler.

Gönderildi : 17/04/2020 18:27

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32993
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

http üzerinde stok.domain.com yazdığınızda boş sayfa geliyor ise demek ki bu Windows 7 bilgisayar da 80 nolu portu dinleyen bir uygulama veya servis var. Bu IIS de olabilir sizin stok programınız da. Öncelikle bunu bulmanız gerekli, çünkü eğer IIS değilde stok programı dinliyor ise siz IIS kurduğunuz zaman port çakışması olur.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 17/04/2020 21:29

(@onurozmen)
Gönderiler: 18
Eminent Member

Merhaba,

IIS de subdomaine ait kaydı açtıktan sonra yazılıma ait web dosyalarını bu iis subdomain klasörüne kopyalarsanız login ekranı gelecektir. 

Gönderildi : 18/04/2020 20:45

Paylaş: