Forum

Plesk paylaşımlı ho...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Plesk paylaşımlı hosting için paket ayarları?

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
671 Görüntüleme
(@firatkaya)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhaba müşterilerim için bir makine kiraladım bu makine üzerine 6-7 tane site kuracağım. Bunun için plesk paneli kurduk. Bütün ayarları yaptık fakat servis planı için paylaşımlı hosting ayarları bir türlü bulamadım. Sizlerin paylaşımlı hosting için kullandığı servis plan ayarlarını benimle paylaşabilir misiniz?

Not: Bu sitelerde sadece bir yazılım barındırılcak. Yani sadece bir yazılıma odaklanan bir sistem olacak. Bu yüzden wordpress kit tarzı vs şeyler kurma gereği duymadım. Ayarları buna göre yapılandırmama yardımcı olursanız çok sevinirim.

Benim ayarlarım:

screencapture plesk leaderos web tr admin customer service plan edit id 4 2020 04 27 14 05 39
screencapture plesk leaderos web tr admin customer service plan edit id 4 2020 04 27 14 02 25
screencapture plesk leaderos web tr admin customer service plan edit id 4 2020 04 27 14 04 44 (1)

Gönderildi : 27/04/2020 13:59

(@mertkibar)
Gönderiler: 855
Noble Member

Buradan net bir cevap vermek doğru olmaz.. Sunucunuzun yapılandırmasını kim yaptı. Bu paket ayarları tamamen sizin ihtiyaçlarınız doğrultusunda belirlenir..  Ben linuxde plesk üzerinde nginx server kullanıyorum. Bazıları sadece apache server ile php kullanır.. Bu ihtiyaçları sizin belirleyerek kullanmanız da fayda var.

Gönderildi : 04/05/2020 19:30

Paylaş: