Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Hosting Üzerinde Javascript Kodları Yorumlanmıyor

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
806 Görüntüleme
(@HamzaSARICiCEK)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, 

Windows Server 2012 R2 Standart kurulumu yaptım. IIS kurulumunu tamamladım ve web sitemi yayına açtım problemsiz olarak çalışıyor fakat javascript kodlarını yorumlamıyor. 

Örnek; Sayfalarımda kullandığım javascript ile otomatik form post işlemi çalışmıyor. Combobox doldurma işlemi yaptırıyorum onların hiç biri çalışmıyor. 

Sunucu üzerine Java kurulumu yaptım belki bundandır kaynaklanabilir diye bu da çözüm olmadı.

IIS 8.5 üzerinde javascript kotlarını aktif edebileceğim bir yer mevcutmudur? Ya da sunucu üzerinde javascript kodlarını yorumlamasını engelleyen bir durum olabilir mi acaba?

Bahsettiğim hatalardan birinin ekran görüntüsünü paylaşıyorum. 

Combobox

Şimdiden teşekkürler.. 

Gönderildi : 09/09/2016 14:55

(@mertkibar)
Gönderiler: 856
Noble Member

iis java script kodlarını yorumlar onun için birşey yapmanıza gerek yok.. sizin bahsettiğiniz olay farklı nedenden kaynaklanıyor..

Örneğin veritabanına bağlanmıyor, olabilir... Bunu anlamak için kodlamanızı ve iis yapılandırmanızı incelemek gerekiyor.

Gönderildi : 10/09/2016 01:26

(@HamzaSARICiCEK)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Problem yaşadığım yer sadece database bağlantısı ile ilgili değil maalesef. Auto form post gibi scriptler ve türevleri bütün scriptlerde yaşıyorum aynı halatıy. 

Gönderildi : 11/09/2016 00:27

Paylaş: