Anasayfa » Forum

yandex mail hakkında  

RSS
nevzat altıparmak
(@nevzataltiparmak)
Üye

merhabalar,

yandex kurumsal mail hizmetini kullanan arkadaşlar acaba memnunlar mı,söyleyebilen varsa avantaj ve dezavantajları nedir?

Alıntı
Gönderildi : 28/05/2016 13:30
Mert Kibar
(@mertkibar)
Üye

Biz kullanıyoruz cok memnunuz. Hem bedava hemde güvenli bir alt yapıya sahiptir. Yandexin mail sunucusu yedekli alt yapı ile çalıştığı için mail kaybı yaşamazsınız. Mail hizmeti içinde mail antivirüs ve mail spam koruması da mevcuttur. Webmail arayüzü ile kolayca maillerinizi kontrol edebilir, istemidiğiniz mailleri anında siler veya engelleyebilirsiniz.

Özellikle spam koruması çok başarılı.  Hemde bedava. Parayla satılan mail hosting hizmetlerinden daha başarılıdır.

Ben dezavantajını görmedim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2016 02:35
Emre Ozcan
(@EmreOzcan)
Üye

kullanıyorum, gayet memnunum. cep uygulaması ve yandex disk entegrasyonu gayet kullanışlı.

herhangi bir eksiğini görmedim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 29/05/2016 13:18
nevzat altıparmak
(@nevzataltiparmak)
Üye

merhabalar,

zaman ayırıp cevap yazan arkadaşlara değerli görüşleri için teşekkür ederim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 30/05/2016 13:40
Murat ÜŞEN
(@muratusen)
Üye

Şahsen Google servislerini severek kullandığım için Google Apps'i tercih ediyorum ama ücretli. Ücretsiz ve güvenli bir çözüm arıyorsanız yandex gayet mantıklı.

CevapAlıntı
Gönderildi : 31/05/2016 19:42
Omer Carnacar
(@omercarnacar)
Üye

Şirketimizde hiç bir eksikliğini görmeden kullanılabilir, özelikle Android,İOS uyumlu yazılımı çok kolaylık sunuyor.Sadece Rusya menşeli olduğu için insanlar uzak durması hariç.!

CevapAlıntı
Gönderildi : 01/06/2016 12:35
MustafaYetkin
(@MustafaYetkin)
Üye

Bizde kullanıyoruz, memnunuz. 

CevapAlıntı
Gönderildi : 11/06/2016 19:10
Paylaş:

Lütfen Giriş yap yada Kayıt ol