Forum

GoDaddy 'den domain...

Bildirimler
Hepsini Temizle

GoDaddy 'den domain aldım ,modeme tanıtmam gerekir mi ?

2 Yazılar
1 Üyeler
0 Reactions
480 Görüntüleme
(@AlperSan)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Öncelikle merhaba. Daha önceki sorunlarımın hepsini ÇözümPark 'da çözdüm ve tekrardan teşekkür ediyorum.

GoDaddy 'den deneme amaçlı bir domain aldım. Yönetim panelinden 'siteyi maskeleme ile yönlendir' ayarlarından modemimin 80 portuna ve 80 portunu da 192.168.1.33(ana bilgisayar) 'e yönlendirdim. Buraya kadar her şey sorunsuz.

Sorunum ise şu , websitem SESSION, $_POST ve $_GET komutlarını kullanamıyor. Örneğin form submit edildiğinde "adres.com/?submit" tarzı yönlendirmeler yapamıyorum. (sadece mobil cihazlarda).

Ben de siteyi yönlendirmek yerine IP adresimi kullanmak istiyorum direkt olarak. Zyxel 660HN F1Z modem kullanıyorum ve Dinamik DNS ayarlarında sadece dyndns.org ve noip.com siteleri var. Goddy 'den aldığım domaini nasıl kullanabilirim modemim de ? buna gerek olmadan da kullanmanın yolu var mıdır ?  

Gönderildi : 02/01/2016 20:47

(@AlperSan)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

Hallettim , direkt olarak kendi IP adresimi yazdım A Host bölgesine. 80 portu ana PC ye yönlendirilmiş olduğu sürece Dinamik DNS ayarlarına gerek kalmıyormuş. Eğer 80 portu modeme gitseydi Dinamik DNS olmadan kullanamazdım sitemi. Sorusu olan olursa cevaplayabilirim

Gönderildi : 02/01/2016 21:37

Paylaş: