Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

ftp oto patch

10 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
1,076 Görüntüleme
(@MuratCalisir)
Gönderiler: 20
Eminent Member
Konu başlatıcı

şöyle  bir sorunum var ftp de oyun için oto patch attırmk istiyorum ve atamıyorum

normalde sunucudaki C:\FTP\autoupdate   bu klasör içinde versiyonunu yazarak 1.1.1.1_1.1.1.2 diye örneğin version 1.1.1.1 den 1.1.1.2 ye geç diye zip yapıyordum ve bu klasör içine o zip i attğımda zip içindeki dosyalar yükleniyordu ve kullanıcı nın bilgisayrında versiyon 1.1.1.1 den 1.1.1.2 ye yükseliyordu ve 1.1.1.1_1.1.1.2 adlı zip dosyası içindeki öğeleri oyuncunun bilgisayarına update ediyordu fakat yeni y apttığım patch de  oyuncu bilgisayrından download file eror hatası almaya başladık nasıl çözebilirim

Gönderildi : 29/06/2013 14:30

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Merhaba Murat bey,

Daha öncedende belirttiğim gibi (SQL Server kategorisinde) sorduğunuz soruları lütfen daha detaylı ve açıklayıcı bir şekilde sormanızı rica ediyorum. Sorduğunuz soruların tümü üstü kapalı bir şekilde sorulan sorulardır ve hata olabilecek nedenleri bilmemizde imkan olmayacağını sanıyorum. Daha öncede belirttiğim gibi bu oyunun içeriklerini daha detaylı yansıtan farklı bir forum adreside seçebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarını okurmusunuz?

http://www.cozumpark.com/forums/thread/650.aspx

Gönderildi : 29/06/2013 14:53

(@MuratCalisir)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Murat bey,

Daha öncedende belirttiğim gibi (SQL Server kategorisinde) sorduğunuz soruları lütfen daha detaylı ve açıklayıcı bir şekilde sormanızı rica ediyorum. Sorduğunuz soruların tümü üstü kapalı bir şekilde sorulan sorulardır ve hata olabilecek nedenleri bilmemizde imkan olmayacağını sanıyorum. Daha öncede belirttiğim gibi bu oyunun içeriklerini daha detaylı yansıtan farklı bir forum adreside seçebilirsiniz.

Lütfen forum kurallarını okurmusunuz?

http://www.cozumpark.com/forums/thread/650.aspx

peki bu filezilladan patch işlemi nasıl yapılıyor kusruma bakmayın 

Gönderildi : 29/06/2013 15:13

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Filezilla bir ftp aracıdır bunun patch ile alakası yoktur Murat bey eğer ki filezilla server konusunda yardım istiyorsanız aşağıdaki makaleden yararlanabilirsiniz.

http://www.cozumpark.com/blogs/3party/archive/2008/05/14/filezilla-ftp-server.aspx

Gönderildi : 29/06/2013 15:27

(@mertkibar)
Gönderiler: 856
Noble Member

siz dediğiniz olayı update.exe dosyası yazarak yapacaksınız.  update.exe içine otomatik güncelleme yollarını vs yazacaksınız. oyuncular update.exe tıklayıp güncelleyecekler..

Gönderildi : 29/06/2013 16:29

(@MuratCalisir)
Eminent Member
Konu başlatıcı

siz dediğiniz olayı update.exe dosyası yazarak yapacaksınız.  update.exe içine otomatik güncelleme yollarını vs yazacaksınız. oyuncular update.exe tıklayıp güncelleyecekler..

nasıl yapabilirim 

Gönderildi : 29/06/2013 22:53

(@MuratCalisir)
Eminent Member
Konu başlatıcı

nasıl yapabilirim 

veya şey yapamazmıyız oyuncular oyunu çalıştırdıklarında otomatik olarak kendi versionları sunucu ile karşılaştırılır ve o verilen versiyona kadar olan paketler indirilir ben tam olarak bunu istiyorum aslında 

Gönderildi : 29/06/2013 22:54

(@halitmahmut)
Gönderiler: 231
Reputable Member

nasıl yapabilirim 

veya şey yapamazmıyız oyuncular oyunu çalıştırdıklarında otomatik olarak kendi versionları sunucu ile karşılaştırılır ve o verilen versiyona kadar olan paketler indirilir ben tam olarak bunu istiyorum aslında 

bizim bir oyunda da böyle patch atılıyor ama tam olarak nasıl atılıyor hala çözemedim 

Gönderildi : 30/06/2013 13:14

(@mertkibar)
Gönderiler: 856
Noble Member

oyun hangi dille yazılmıştır. oyunun kaynak kodları da sizde mevcutsa dediğiniz yapılır murat bey

Gönderildi : 30/06/2013 16:07

(@OzanAkgun)
Gönderiler: 7
Active Member

Knight Online oyunundan bahsediyosunuz anladığım kadarı ile ibrtibata geçerseniz ve hâlâ çözemediyseniz yardımcı olabilirim.

Kısa bir cevap vermek gerekirse winrar ile sıkıştırırken rar yerine zip kutucuğunu işaretleyin. Sorun çözülmesi lazım benimde başıma gelmişti  🙂

Gönderildi : 23/07/2013 16:41

Paylaş: