Forum

Plesk Panel 10.4.x ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Plesk Panel 10.4.x Türkçe Dil Dosyaları

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
533 Görüntüleme
(@AytacEngin)
Gönderiler: 26
Eminent Member
Konu başlatıcı

Elinde Plesk Panel 10.4.x e uyumlu dil dosyaları mevcut olan bir arkadaş var mıdır cozumpark.com bünyesinde..

Paylaşmasını rica edeceğim..

Sevgiler, 

Gönderildi : 08/05/2013 01:34

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Süper bir konuya el atmışsın. Elinde olan paylaşırsa cok güzel olur veya ekip olup çevirme işlemini yapabiliriz.

Gönderildi : 08/05/2013 03:11

(@AytacEngin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Paylaşan kimse yok. Çünkü bunu ticari bir rant peşine çevirenler olabiliyor. Burdan biri paylaşsa, Ahmet ya da Mehmet dosyaları alıp satmaya kalkacak.. Düşününce bu sonuca vardım. 🙂 Ben çeviriyi halleder. Blogdan şifreli rar şeklinde paylaşırım. Belli kişilere kontrollu dağıtırım..

Ben dil dosyalarına ulaşır isem, bu şekilde bir yönteme gideceğim... Yine buradan duyurusunu yaparım.

Sevgiler, 

Gönderildi : 08/05/2013 13:17

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Acaba Türkçe çevrilmemesinin nedeni Plesk'in türkiye'deki hedeflediği satış oranına ulaşamadığı için olabilir mi ? Kimse'nin günahını almıyım ama 1 lisansı 10 sunucuya yükleyen firmalar gördüğüm için Plesk Türkçe Dil desteğini sağlamıyor olabilir mi :)Neyse ki bu yıl sonunda lisansımız bitiyor ve MaestroPanel'e geçiş yapmayı planlıyoruz.

Gönderildi : 08/05/2013 15:17

(@AytacEngin)
Eminent Member
Konu başlatıcı

Plesk 8.6 da türkçe desteği sunmuşlardı. Türkçe destek sunmamalarının daha bir çok nedeni var. Senin söylediklerin az bile 🙂

Bende paşalar gibi lisansını ödüyorum ve kullanıyorum. Neyse ben söylediğimi yaptım. Rant peşinde olanlar yararlanamaz.

Kurulum ayrıntılarını da detaylı resimli anlatım yaptım..  

http://blog.aytacengin.com/plesk-panel-turkce-dil-paket

Sevgiler Herkese.. 

Gönderildi : 09/05/2013 02:26

Paylaş: