Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

ns kayıtları

7 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
384 Görüntüleme
(@yakupcinar)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

merhaba 
elimde bi tane win server hosting sunucu var bi firmadan kıralandı 
dns lerimi yönlendirdim fakat hala siteler yönlenmiyor sunucuya 
destek talebi açtım dns sunucudan ns1 ve ns2 host a kaydı oluşturmam gerekiyormuş bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz ?

Gönderildi : 09/03/2013 17:18

(@kenanilgun)
Gönderiler: 544
Üye

Merhaba Yakup bey,

Bu sorunun tamamı ile ilgili firmanızdan destek almanız daha doğru olur. Yapılan işlemlerin ne tür işlemler olduğunu tam olarak bilinemeyeceği gibi sorununda nereden kaylandığını tahmin edemeyebiliriz.

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 09/03/2013 17:50

(@serkantas)
Gönderiler: 950
Prominent Member

merhaba 
elimde bi tane win server hosting sunucu var bi firmadan kıralandı 
dns lerimi yönlendirdim fakat hala siteler yönlenmiyor sunucuya 
destek talebi açtım dns sunucudan ns1 ve ns2 host a kaydı oluşturmam gerekiyormuş bunu nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz ?

DNS Yönetimini Bilmiyorsanız Danışmanlık Almanız Daha Doğru Olur. Çünkü Sadece NS Kayıtlarını Açmakla Bitmeyen Bir Olaydır. 

Gönderildi : 09/03/2013 18:40

(@yakupcinar)
Gönderiler: 7
Active Member
Konu başlatıcı

çok teşekkür ederim cevaplarınız için ilgili firma tarafından sorun düzeltildi.
şimdide ftp sorunu var onun peşindeyim 🙂

Gönderildi : 09/03/2013 21:59

(@mertkibar)
Gönderiler: 856
Noble Member

böyle tek tek sorunlarla ugrascagina, server işinde bilgili birinden destek almanda fayda var.. serverde yazilim çalıştırmanın yanı sıra o yazilimlarinda güvenliğinin de sağlanması gerekiyor..

örnek iis web server calişan bir sunucuda, zararlı kodlarin servere zarar vermemesi için gerekli güvenliklerin alınması gibi..

türkiyede server işinden anliyorum diyenlerin yüzde 80'i googledaki hazir bilgileri okuyarak öğrenmişlerdir.

çözümparkta bile başarılı ve başarısız makalelere rastlayabilirsin.

Gönderildi : 10/03/2013 02:14

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32996
Illustrious Member Yönetici

böyle tek tek sorunlarla ugrascagina, server işinde bilgili birinden destek almanda fayda var.. serverde yazilim çalıştırmanın yanı sıra o yazilimlarinda güvenliğinin de sağlanması gerekiyor..

örnek iis web server calişan bir sunucuda, zararlı kodlarin servere zarar vermemesi için gerekli güvenliklerin alınması gibi..

türkiyede server işinden anliyorum diyenlerin yüzde 80'i googledaki hazir bilgileri okuyarak öğrenmişlerdir.

çözümparkta bile başarılı ve başarısız makalelere rastlayabilirsin.

Mert bey başarısız olan makaleleri bizim ile paylaşırsanız bizde iyileştirelim, veya bunu sadece sizin fikriniz olduğunu ortaya koyalım.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 21/03/2013 14:03

(@AytacEngin)
Gönderiler: 26
Eminent Member

Mert bey başarısız olan makaleleri bizim ile paylaşırsanız bizde iyileştirelim, veya bunu sadece sizin fikriniz olduğunu ortaya koyalım.

Cevap çok anlamlı 🙂 

Gönderildi : 06/05/2013 19:03

Paylaş: