Forum

plesk kurdum 8.4.0 ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

plesk kurdum 8.4.0 build 080505 ve client account exceeds hatası veriyor

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
533 Görüntüleme
(@kazimates)
Gönderiler: 667
Noble Member
Konu başlatıcı

merhabalar yeni serverime daha bir adet web sayfası ekledim ve daha sonra mail server kurmayı bir türlü beceremediğimden ötürü tavsiye üzerine parallels firmasından plesk windows 8.4.0 build 080505 versiyonunu indirip kurdum bu arada bir defa webden server haricinde wan tarafından bu servere ipadresi:8443 panelinden ulaştım ve o kısımları kontrol ediyordum daha sonra internet explorer penceresini kapattım ve birde yavaşlıktan diyerek server ekranından remote desktopla gireyim dedim bu arada bana aşağıdaki hatayı verdi ve bir türlü çözemedim hangi menüsünü seçersem seçeyim hep aşağıdaki pencere karşıma çıkıyor. bunu nasıl öçzebilirim veya iyi anlayamamış olabilirim ama served client accounts yaratıldıysa bunu nasıl silebilirim. veya  plesk i tamamen tekrar silip kursam  bu problem düzelirmi?

Warning: Another user with the same login (admin) is already logged on to the Plesk control panel. See the list of currently logged in users.

Error: The license key is invalid. In order to use the Plesk Control Panel, please obtain and install a new functioning license key.The amount of currently used resources overrides the limits defined by your license. The number of served client accounts exceeds the limits defined by your license. You have 2 client accounts currently served; your license allows serving only 1 client accounts.

info kısmında ise

Key number PLSK.00000000.0000
Next license key update today
Key expiration date -
The expiration date will be automatically extended when reaching today. For the automatic update you must allow connections to ka.swsoft.com. For more information, refer to the following help topic.
Slave servers limit 0
Maximum number of client account 1
Maximum number of domains 1
Maximum number of mail accounts 1
Maximum number of web users 1
Maximum number of language packs 1
MPC slave server identifier MyPlesk.com
MPC functionality On
Administrator can manage MPC service accessibility On
Valid for Parallels Virtuozzo Containers only No
Ability to use Microsoft SQL Server Off
Ability to use Tomcat Java Off
Ability to perform global operations on objects (group operations) On
Ability to manage system access On
Ability to use traffic reporting On
Ability to manage client templates On
Ability to manage notifications On
Ability to use event manager On
Ability to use action logging On
Ability to use the backup functions On
Ability to manage domain and client account expiration dates On
Ability to manage subdomains On
Ability to use ColdFusion Off
Ability to use application vault Off
Ability to use Spam Filter Off
Ability to use Antivirus On
Ability to use Help Desk Off
Ability to use Migration Manager On
Ability to manage updater preferences On
Ability to use Desktop interface On
Ability to use standard interface On
Ability to manage Desktop On

Gönderildi : 09/06/2008 02:23

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Merhaba ;

Başlat çalıştır > services.msc > gelen ekrenda başında plesk yazan ların üzerinde iken sağ klik restart et hepsini sonra tekrar denermisin.

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 09/06/2008 03:23

(@harunsahiner)
Gönderiler: 12
Active Member

merhaba,

Plesk te bir kaçkez login olmayı deneyipte olamadıysanız ve son olarak login olabildiyseniz plesk session larıda sanki birden fazla oturum açılmış gibi gözükebiliyor. hatta bu yüzden bazen ie ile login olamıyorsunuz ama firefox la login olabiliyorsunuz. session menusunden kullanılmayan admin oturumlarını kapatın.

Error  ise sizin lisansınızla ilgili,

hatada yazdığı gibi geçerli lisans 1 client eklemeye izin veriyor fakat siz ikinci client i eklemişsiniz yeni bir lisans key kurmanızı istiyor. Demo key kullanıyorsunuz . Yeni key kurduğunuzda bu hatayı almayacaksınız..

kolay gelsin..

Gönderildi : 09/06/2008 04:05

Paylaş: