Forum

Kilitlemişsiniz Ama...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Kilitlemişsiniz Ama Ben Hala Yanıt Alamadım | Google Sandbox

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
390 Görüntüleme
(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici
Konu başlatıcı

Mesut bey sağolsun karışan düğümü görmüş konuyu kilitlemiş de; dağılan konudaki mesajları silsek daha iyi olurdu; neyse.

Ben bunun cevabını gerçekten merak ediyorum: Google Sandbox'a düşmemek için nelere dikkat etmeliyiz?

(

NOT: Ben araştırdım biraz; bir teknik buldum. Eğer sitenizin birebir kopyasını başka bir yerde oluşturursanız ya son yaptığınız ya da her ikisi birden Google Sandbox'a düşüyormuş -varsayım tabii [;)]-

)

Gönderildi : 01/05/2010 06:07

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32984

Merhaba ;

cevap çok basit ; bunun bir yönetmi yok .. şimdi birileri  çıkar şunu yap bunu yap derler ama emin olun işin özü google bu işi iyi biliyor ve ufak bir hatanızda sizi affetmez bence bu işlere bulaşmayın derim neyse hakkınız o olsun page rankınız ...

ama yok ben illa birşeyler yapmak istiyorum derseniz çevrenizi kullanrak page rank yuksel olan sitelere link verdirmeye çalışın fazlası zararlı bence.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 01/05/2010 20:41

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Konu başlatıcı

Hakan bey konu başlığını özellikle "Google'da üst sıralara çıkmanın yolları" ya da "yüksek pagerank almanın yolları" şeklinde yazmadım. Konu başlığımın amacı; eğer kullanıcıların varsa deneyimlerini paylaşmaları ve "ya ben zamanında şöyle yapmıştım o yüzden bir çıktım listeden bir daha giremedim" tarzı dönütlerini yazmalarıdır. Böylece yanlış bir şey yapmamış olurum sitemizi yönetirken.

Yani ben de sizin dediğiniz gibi gereksiz yöntemlerle uğraşmak kesinlikle istemiyorum; tek amacım hatalı birşey yapmamak [:)]

Dönütleri bekliyorum.

Gönderildi : 01/05/2010 21:03

Paylaş: