Forum

Ankara'da sunucu ba...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Ankara'da sunucu barındırma hizmeti hakkında

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
1,392 Görüntüleme
(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Ankara'da sunucu barindirma hizmeti alabilecegim firma onerileri rica edebilir miyim ? Hali hazirda hizmet almis oldugum firma ismi HayatNet (eski Meteksan) 'dir.

Tesekkurler,

Gönderildi : 08/02/2010 19:58

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32950
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Ankara'da Global İletişim (Ostim Dc) , pekçok banka sistemleride orada ve sorunsuz çalışıyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 08/02/2010 20:36

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204

Merhabalar,

Ankara'da sunucu barindirma hizmeti alabilecegim firma onerileri rica edebilir miyim ? Hali hazirda hizmet almis oldugum firma ismi HayatNet (eski Meteksan) 'dir.

Tesekkurler,

Merhaba;

HayatNET bildigim kadarı ile eski meteksan değildir ama sistemlerini kullanıyorlarmı orasını bilmiyorum. Niçin değiştirmek istiyorsunuz ?

İyi günler...

Gönderildi : 09/02/2010 02:22

(@OnurARABACI)
Gönderiler: 389
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Tesekkurler,

Merhaba;

HayatNET bildigim kadarı ile eski meteksan değildir ama sistemlerini kullanıyorlarmı orasını bilmiyorum. Niçin değiştirmek istiyorsunuz ?

İyi günler...

Merhabalar,

Yaklasik 2,5 yildir Meteksan firmasindan hizmet aliyorum ve son 2-3 aydir Metaksan datacenter hizmetlerinin HayatNet firmasina devir olduguna dair bilgi mesaji aldiktan sonra son 2 faturam HayatNet firmasi tarafindan gonderildi.

Teknik anlamda suan icin bir sıkınti yasamasamda Finans/Muhasabe departmanlari odemeler konusunda sikayetci olduklarini iletmeleri uzerine bu arayisa girmis bulunmaktayim.

Hakan Bey, oneriniz icin tesekkurler. Firmadan geri donus bekliyorum.

Gönderildi : 09/02/2010 11:38

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204

Merhaba;

Bende teknik anlamda çok yeterli bir kadroya ve çok iyi bir hizmet anlayışı olan bir firma oldukları için şaşırdım açıkçası !!!

Bence diger alternatiflerede bakın tabi ama ödemelerinden çok teknik avantajları daha önemli olmalıdır.

İyi çalışmalar dilerim.

Gönderildi : 09/02/2010 15:54

(@omeryuce)
Gönderiler: 226
Reputable Member

Merhabalar;

Ankara'da Global İletişim (Ostim Dc)'den hizmet almaktayız. 32 mbit hat kullanıyoruz ve çok çok memnunuz zaten 3 yıldır İstanbul'daki Dc den hizmet alıyorduk 3 yılda toplasak 3 kesinti olmamıştır. Önerebileceğim bir firmadır. Dilerseniz kendi hattımız üzerinden size yardımcı olabiliriz.

İyi günler dilerim.

Gönderildi : 09/02/2010 17:04

(@VuralKOYUSTU)
Gönderiler: 14
Active Member

Merhaba, bu konuda Hayatnet tarafında verilen teknolojik altyapı hizmeti, rakiplerinden kendisini ciddi bir sekilde ayırmakta.

Onur Bey isterseniz sizinle özelden konusabiliriz, yardımcı olmak isterim sorunlarınızla alakalı.

Vural. 

Gönderildi : 10/02/2010 16:30

(@ckaraca)
Gönderiler: 7
Active Member

Merhaba,

http://www.veriportal.com/ Ankara'da birçok firmaya sunucu barındırma hizmeti vermektedir.

İyi çalışmalar,

Gönderildi : 02/06/2010 04:30

Paylaş: