Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

İrc Hosting

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
1,045 Görüntüleme
(@KerimAcar)
Gönderiler: 72
Estimable Member
Konu başlatıcı

yaklaşık 6-7 ay önce bir hosting paketi aldim ve normal site satiyorum(Firmanın adını vermim reklam olmasin.)

irc satmak istedim ama nasıl yapacağimi bilmediğim için firmama ticket attim. tickette irc hizmeti veremeyeceğimi söyledi paketimin bunu desteklemediğini söyledi. şimdi Bu irc,Radyo Hostinglerinni farkı ne? İrc Hosting Satan bir firma war mi

Gönderildi : 26/10/2009 03:42

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Değişik bir çok hosting firması var bu hizmeti veren.

irc server

IRC Sunucusu : Linux makinalarda açacağımız hesap üzerine size özel bir IP adresi üzerine kurulan ve paket özelliğine göre bazı limitler içeren, IRC programlarının bağlanabilmesi için geliştirilmiş, tüm yönetimini sizin yapabileceğiniz, tamamen kendinize ait sohbet sunucularının genel ismidir. Sunucu programları çeşitlilik göstermekle beraber, en bilinenleri UnrealIRCD, Bahamut, PTLink, TRIrcd gibi programlardır.

radyo server

Linux makinalarda açacağımız hesap üzerine size özel bir IP adresi üzerine kurulan ve paket özelliğine göre bazı limitler içeren, Radyo programlarının bağlanabilmesi için geliştirilmiş, tüm yönetimini sizin yapabileceğiniz, tamamen kendinize ait radyo serverinizin genel ismidir.

Not : Firma önerilerini lütfen özelden yapınız.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 26/10/2009 14:32

Paylaş: