Forum

Bildirimler
Hepsini Temizle

sitem açılmıyor yardımcı olurmusunuz

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
540 Görüntüleme
(@mennehec)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Server Error in '/' Application.

Configuration Error

Description: An error occurred during the processing of a configuration file required to service this request. Please review the specific error details below and modify your configuration file appropriately.

Parser Error Message: Could not load file or assembly 'Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo, Version=9.0.242.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=89845dcd8080cc91' or one of its dependencies. The system cannot find the file specified.

Source Error:

Line 32:     <compilation debug="true">
Line 33: <assemblies>
Line 34: <add assembly="Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo, Version=9.0.242.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=89845DCD8080CC91" />
Line 35: <add assembly="Microsoft.SqlServer.OlapEnum, Version=9.0.242.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=89845DCD8080CC91" />
Line 36: <add assembly="Microsoft.SqlServer.RegSvrEnum, Version=9.0.242.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=89845DCD8080CC91" />

Source File: D:\Home\kayserigayrimenkul.net\httpdocs\web.config    Line: 34

Assembly Load Trace: The following information can be helpful to determine why the assembly 'Microsoft.SqlServer.ConnectionInfo, Version=9.0.242.0, Culture=neutral, PublicKeyToken=89845dcd8080cc91' could not be loaded.

WRN: Assembly binding logging is turned OFF.
To enable assembly bind failure logging, set the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog] (DWORD) to 1.
Note: There is some performance penalty associated with assembly bind failure logging.
To turn this feature off, remove the registry value [HKLM\Software\Microsoft\Fusion!EnableLog].

Gönderildi : 26/08/2009 15:05

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Hosting firması ile görüştünüz mü?

Gönderildi : 26/08/2009 20:33

(@mennehec)
Active Member
Konu başlatıcı

evet görüştüm kendileri biz sorunu bulup soyluyoruz o sekılde duzeltılıyor fakat baska hata meydana gelıyor devamlı cozume ulasma konusunda bır mesafe alamadık ozel

microsoft visual studio 2008 hazırlanmış bir web site

neler yazılması gereklı bılmıyorum ben bu işlerden fazla anlamam ama bu siteyi bana çalıştırıp verdıler ama hostınd fırmasıyla defalarca konustum onlar benden cozum ıstıyor ben yaparım dıyor

bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım

www.kayserigayrişmenkul.net sitem ama daha acamadık

[email protected]

Gönderildi : 27/08/2009 12:41

(@mennehec)
Active Member
Konu başlatıcı

evet görüştüm kendileri biz sorunu bulup soyluyoruz o sekılde duzeltılıyor fakat baska hata meydana gelıyor devamlı cozume ulasma konusunda bır mesafe alamadık ozel

microsoft visual studio 2008 hazırlanmış bir web site

neler yazılması gereklı bılmıyorum ben bu işlerden fazla anlamam ama bu siteyi bana çalıştırıp verdıler ama hostınd fırmasıyla defalarca konustum onlar benden cozum ıstıyor ben yaparım dıyor

bana bu konuda yardımcı olursanız cok sevınırım

www.kayserigayrimenkul.net sitem ama daha acamadık

[email protected]

Gönderildi : 27/08/2009 12:41

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Siz IIS üzerinde mi kendinizdemi tutuyorsunuz, yoksa herşey dışarda firmada mı?Eğer öyle ise firma ile görüşemeniz gerekli.Farklı bir firmaya taşıyabilirsiniz.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 27/08/2009 21:00

Paylaş: