Forum

Powershell csv çokl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Powershell csv çoklu local hesap oluşturma

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
597 Görüntüleme
(@aydn-murat)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Powershellde csv dosyasından veri çekip birden çok local kullanıcı olusturup şifreleri mail atacak script yazmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Gönderildi : 01/07/2020 20:32

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4255
Co-Helper

Takıldığınız yeri sorarsanız daha iyi olur.

https://gallery.technet.microsoft.com/scriptcenter/504cf1a7-c5e3-4a8f-b734-488b90a5965b
http://kevintkavanagh.com/documentation/powershell/create-local-user-accounts-with-powershell-and-a-csv-file/

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 02/07/2020 00:55

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32933
Illustrious Member Yönetici

Gönderen: @aydn-murat

Merhabalar,

Powershellde csv dosyasından veri çekip birden çok local kullanıcı olusturup şifreleri mail atacak script yazmak istiyorum yardımcı olabilecek var mı?

Bu tür konular özel desteğe girdiği için ne yazık ki komut yazma konusunda yazlım olsun PS, sistem olsun destek vermiyoruz, ama siz bir yere kadar getirip bir hata alırsanız ona yardımcı oluyoruz, aksi halde herkes bu ve benzeri isteklerini bize yaptırıyor.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 04/07/2020 14:47

Paylaş: