Forum

Online Sözleşme Hiz...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Online Sözleşme Hizmeti

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
175 Görüntüleme
(@AhmetYerli)
Gönderiler: 33
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Ufak bir turizm firmasında çalışmaktayım, bizden hizmet alan müşterilerimize satıştaki arkadaşlar hizmet sözleşmesini pdf olarak mail atıyor ve müşterimizde imzalayıp mail olarak geri yolluyor. Bu onay sürecini online olarak yapmak istiyorum. Müşterimize bir link yollayıp bu link'e tıkladığında sözleşmeyi gösterip sayfa altında da okudum onaylıyorum gibi bir onay kutusunu işaretlemesi tarzı bir yapı. Bunun la ilgili hizmet veren / alan arkadaşlar bilgi verebilir mi. Teşekkürler.

Gönderildi : 22/02/2024 10:58
Konu Etiketleri

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, Türkkep gibi bir kurumdan hizmet alabilirsiniz, ancak acentalarınızın da token alması lazım, tabi bu işi de öğrenmesi, yani bir nevi digital dönüşüm diyelim, aksi halde bu imzalama işi TR yasaları için geçerli olmaz. Bu şekilde çalışan yine sizin sektörde müşterilerimiz var. Hatta büyük olanlar bunu bir paket olarak alıp acentalarına ücretsiz sunuyor. Yani acentaya bundan sonra herşeyi dijital imzalayacaksınız diyorlar, tabi acenta için bu çok yeni, Turkkep ile anlaştıkları için onların ücretini de kendileri ödüyor veya siz başka bir model seçersiniz, acenta sizin ile değil doğrudan türkkep den hizmet ve destek alıyori süreci öğrenir ve her şey dijitale dönüyor.

Kanun önemli değil dersen bu konuda Dünya da bir numara aşağıdaki platformu kullanabilirsin

DocuSign | #1 in Electronic Signature and Contract Lifecycle Management

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 22/02/2024 11:07

Paylaş: