Forum

Acrobat Reader'daki...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] Acrobat Reader'daki Sorunu Çözemedim

5 Yazılar
3 Üyeler
4 Likes
743 Görüntüleme
(@mehmetgezginc)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar elimde 2 masaüstü pc var biri Intel(R) Core(TM) i3-4160 CPU @ 3.60GHz diğeri AMD Ryzen 5 1500X Quad-Core Processor (8 CPUs), 3.5GHz ikisine de windows 10x64 pro kurdum. Bu bilgisayarlarda 3. part muhasebe programı var. Ayrıca acrobat dc de yüklüyorum normal pdf dosyalarını aç dediğim zaman açıyor ve yazdıra tıkladığım zaman yazdırıyor. Fakat kullanmış olduğumuz muhasebe programında amd olanda yazdırıyor i3 olanda yazdırmıyor ve herhangi bir hatada vermiyor. Format attım pro yerine enterprise yükledim yine olmadı bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilirmisiniz? 

Yazıcım Ricoh Aficio  MP 201 ağ üzerinden kullanıyorum

11
22

Gönderildi : 15/10/2020 14:44

(@serkanates)
Gönderiler: 1274
Üye

Merhaba;

Event viewer (Olay görüntülyicisi) kayıtlarını incelediniz mi ?

Gönderildi : 15/10/2020 14:57

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4280
Co-Helper

Aynı şeyi AR11 de yapıyor mu? 
Yazdır dediğiniz anda yazıcıya gider birşey var mı? var da kayboluyorsa yazıcının modunu değiştirip deneyin pcl, gdi vs.
Yoksa ve ör word de karşılaşmıyorsanız muhasebe yazılımcı ile görüşün seçtikleri gönderim moduyla ilgilidir.
Birde bunu deneyin.
https://testvolume.com/printing-adobe-pdf-in-internet-explorer-after-windows-10-update/

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/10/2020 15:30

(@mehmetgezginc)
Gönderiler: 115
Estimable Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler ibrahim bey vermiş olduğunuz adrestekini uyguladım sorun çözüldü. Serkan bey ilginiz içi teşekkürler.

Gönderildi : 15/10/2020 16:12

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4280
Co-Helper

Sevindim. Kolay gelsin.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 15/10/2020 17:21

Paylaş: