Forum

İnternet yavaşlığı

Bildirimler
Hepsini Temizle

İnternet yavaşlığı

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
411 Görüntüleme
(@OmerDeviren)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Son 1 saattir internet yavaşlığı yaşayanınız var mı ? 

Türk Telekom 80Mbit hattım var ve çok yavaş..

Sizlerdende bilgi almak istedim,

Teşekkürler

Gönderildi : 15/06/2016 19:17

(@OmerDeviren)
Gönderiler: 47
Trusted Member
Konu başlatıcı

Türk Telekom yanıtı :

Hattınızla ilgili olarak ekiplerden gelen bilgi aşağıda yer almaktadır.     

“Yurtdışı çıkışlarında Romanya'da meydana gelen Fiber bağlantısı sorunu sebebiyle sorun yaşanmaktadır. Sorun yurtdışı kaynaklıdır.”

Merhabalar,

Son 1 saattir internet yavaşlığı yaşayanınız var mı ? 

Türk Telekom 80Mbit hattım var ve çok yavaş..

Sizlerdende bilgi almak istedim,

Teşekkürler

Gönderildi : 15/06/2016 19:59

(@mustafaakkus)
Gönderiler: 72
Trusted Member

Merhaba,

Bilgilendirme icin tesekkur ederim

Iyi aksamlar

Gönderildi : 16/06/2016 01:26

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu gümlerde ADSL ve Metro bağlantımızda sıkıntılı BTK ne zaman ne yapıyor belli değil. Fiber kopması olayından artık hız yavaşlama durumu az oluyor. Artık dünya çok sayıda farklı noktadan birbirine bağlantı sağlar durumda.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 17/06/2016 00:49

Paylaş: