Forum

Tarayıcı Açma ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Tarayıcı Açma Sorunu

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
425 Görüntüleme
(@AyseSendil)
Gönderiler: 166
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Chrome haricinde mozilla ve IE kullaıyorum . Ama ikisi de açılmıyor bilgisayarımda. 

Yukarıdaki hataları veriyor . Mozillayı kaldırıp yeniden kurmama rağmen aynı hatayı alıyorum .

Gönderildi : 16/10/2015 23:57

(@birkanurlu)
Gönderiler: 327
Reputable Member

Merhaba

Chrome haricinde mozilla ve IE kullaıyorum . Ama ikisi de açılmıyor bilgisayarımda. 

Yukarıdaki hataları veriyor . Mozillayı kaldırıp yeniden kurmama rağmen aynı hatayı alıyorum .

Merhaba,

Internet Explorer hatası için şöyle bir çözüm önermişler https://akcsl.zendesk.com/hc/en-us/articles/200470338-IE-10-keep-Crashing eğer çözüm olmassa bence IE ayarlarını sıfırlayın ve eklentileri devre dışı bırakıp deneyin.

Firefox için bir hata mesajı gözülmüyor, yine tarama geçmişini tamamen temizleyip eklentileri devre dışı bırakıp bir deneme yapabilirsiniz.

Gönderildi : 17/10/2015 14:40

(@AyseSendil)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Merhaba,

Internet Explorer hatası için şöyle bir çözüm önermişler https://akcsl.zendesk.com/hc/en-us/articles/200470338-IE-10-keep-Crashing eğer çözüm olmassa bence IE ayarlarını sıfırlayın ve eklentileri devre dışı bırakıp deneyin.

Firefox için bir hata mesajı gözülmüyor, yine tarama geçmişini tamamen temizleyip eklentileri devre dışı bırakıp bir deneme yapabilirsiniz.

İkisi de açılmadan bu hatayı veriyor . Pencere hiç açılmıyor. Yani, hiçbir işlem yapamıyor.

Gönderildi : 17/10/2015 20:10

(@AyseSendil)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Sorunumu çözdüm . Combofixle taratıp otomatik yüklenen norton internet security i kaldırdım sorun çözüldü.

Gönderildi : 18/10/2015 18:43

Paylaş: