Forum

Bilgi İşlem Persone...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Bilgi İşlem Personeli software kit ;

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
395 Görüntüleme
(@AzadAzadoglu)
Gönderiler: 184
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Forum' da araştırdım ama bulamadım. Tüm IT personellerinin yanında sürekli olması gereken ve olmazsa olmaz programları - aletleri sıralayalım ve sonra bunları bir araya getirip paket halinde barındıralım. Eğer varsa böyle hazır bir paket link rica edelim, ben bildiklerimi aktarayım.

1-Acronis True Image ( Backup & Restore )

2-Hiren's Boot CD & USB ( Çeşitli Yazılımsal Araçlar - " Admin Password Recovery, HDD gürültü azaltma v.s. " )

3-Driver Solution Pack ( PC için hazır sürücü paketi )

4-Tüm marka yazıcılar için win xp -win 7 32&64 bit , win8 drivers.

5-CD' den XP ( Sistem açılma sorunu, eksik DLL sorunu v.s. )

6-Office 2003-2007-2010 ( Microsoft Office Pack )

7-PuTTY ( Makineye Terminal üzerinden kablo aracılığı ile bağlantı sağlayan küçük yazılım )

8- .NET Framework ( .Windows uygulamalarının çalışması için gerekli alt yapı sağlayıcısı )

Benim hatırladıklarım bunlar. Sizin yukarıdakiler dışında önerileriniz varmı dır ?

Saygılar - Keyifli Çalışmalar.. 

Gönderildi : 21/03/2015 15:51

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Herkesin yoğurt yemesi farklıdır. Kimilerinin stoğunda bu toollar vardır. Genelde sorun başa gelince son versiyonu indirip kullanırlar 🙂 Ben elimde bunlardan bazılarını barındırıyorum bulamadıklarımı netten download ediyorum 🙂

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 23/03/2015 01:55

(@AzadAzadoglu)
Gönderiler: 184
Reputable Member
Konu başlatıcı

Amac zaten yardimci olmak. Google amcamiza ne kadar bagimli olursak birgun bizi yolda birakabilir veya 2 dakikalik bir isi saatlerce suren iskenceye donusturebilir. Basiniza mutlaka gelmistir; Ufacik bir program destegi almak istediginizde internet baglantisi ardiginiz ortam yada dakikalarca beklediginiz anlar 🙂 . O yuzden her zaman elimizin altinda olmasi her zaman ilk tercihim olmustur. .

iyi calismalar;

Gönderildi : 23/03/2015 03:04

Paylaş: