Forum

Wİndows 8.1single l...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wİndows 8.1single language

7 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
778 Görüntüleme
(@umuteveyik)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Bilgisaarımın dilini bi türlü değiştiremedim.. bana bi çözüm bulabilirmisiniz lpksetup.exe den dosya seçimi yapınca  izin vermiyo başka önerisi olan var mı?

Gönderildi : 19/03/2015 18:51

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Singe Language Lisansı tek dil kapsar. Aynı anda birden fazla dil İzin vermemesinin sebebide budur. Zaten lisansın adıda Singe Language 🙂 

Ancak şunu yapabilirsiniz mevcut dil seçeneğini kaldırıp yeni bir dil eklenebilir. Denemedim ama mümkün olduğu yönünde kaynaklar mevcut. Onun içinde şurayı inceleyebilirsin ; 

http://superuser.com/questions/666978/how-to-install-a-new-display-language-onto-windows-8-1-single-language

Kolay gelsin.

www.okanozbey.com

Gönderildi : 19/03/2015 18:53

(@umuteveyik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

bazı Forumlarda Değiştirildiğine dair bilgiler var . nitekim yapan arkadaşlarda olmuş. işletim sistemimiz ve sürümümüz anı oldugu halde onda olup bende olmuyor.

Gönderildi : 19/03/2015 18:56

(@okanozbey)
Okan ÖZBEY

bazı Forumlarda Değiştirildiğine dair bilgiler var . nitekim yapan arkadaşlarda olmuş. işletim sistemimiz ve sürümümüz anı oldugu halde onda olup bende olmuyor.

Mevcut dil seçeneğini kaldırıp yenisini eklemiş olabilirler mi ? Verdiğim linki incelermisiniz ? 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 19/03/2015 18:59

(@umuteveyik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

Verdiğiniz sitede sanırsam ingilizce Ipcab verilmiş. bende türkçe olan var ama günce değil. bu yöntemi bende denedim ama komut satırındaki 2 dk denilen bekleme süresini 5 saat bekledim ama hiç birşey olmadı . yani buda çözüm değil sanırım benim için

Gönderildi : 19/03/2015 19:04

(@okanozbey)
Okan ÖZBEY

Peki bu 5 saatlik bekleme esnasında loglarınızı kontrol ettiniz mi ? bir hata düşmüş olabilir event loglara. 

Arka planda işlemleri yaparken takılmış olabilir ayrıca tüm update'ler yüklümü ?

www.okanozbey.com

Gönderildi : 19/03/2015 19:06

(@umuteveyik)
Trusted Member
Konu başlatıcı

update'ler yüklü logarı da çok sık olmasada kontrol ettim. arka plana takılan bişey olmadı sanırsam

Gönderildi : 19/03/2015 19:15

Paylaş: