Forum

Klasörde not p...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Klasörde not paylaşma

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
640 Görüntüleme
(@YusufTOKE)
Gönderiler: 120
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba arkadaşlar,

Biraz eski bir yöntem ama win7 ortamında bir klasörün içerisine not yazmak istiyorum. Şöyle anlatayım; Kullanıcıların ağ üzerinden kullanmış olduğu ortak bir klasör var ve bu klasöre kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir kaç husus ile ilgili not yazmak istiyorum. Yalnız içerisine Not Defteri oluşturarak değil 🙂 Kullanıcılar o klasöre gelince o yazıyı muhakkak görmeleri lazım. Eskiden Windows Xp de resim filan yapıyorduk şimdi hatırlamıyorum bile nasıl yapıldığı ama bana buna benzer bir şeyler lazım. Yardımcı olabilecek var mı? Alternatif fikri olan varsa onlar da paylaşsınlar lütfen...

Teşekkürler. 

Gönderildi : 05/02/2014 14:08

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33006
Illustrious Member Yönetici

Merhaba,

Windows 7 tarafında böyle bir şey yok, bunun için kurumsal anlamda kullanıcılara duyuru mailleri göndermeniz etkili olacaktır.

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/02/2014 14:43

(@YusufTOKE)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Sanırsam öyle olacak bu gidişle. Teşekkürler

Gönderildi : 06/02/2014 17:59

(@DoganYildiz)
Gönderiler: 83
Trusted Member

Merhaba arkadaşlar,

Biraz eski bir yöntem ama win7 ortamında bir klasörün içerisine not yazmak istiyorum. Şöyle anlatayım; Kullanıcıların ağ üzerinden kullanmış olduğu ortak bir klasör var ve bu klasöre kullanıcıların dikkat etmesi gereken bir kaç husus ile ilgili not yazmak istiyorum. Yalnız içerisine Not Defteri oluşturarak değil 🙂 Kullanıcılar o klasöre gelince o yazıyı muhakkak görmeleri lazım. Eskiden Windows Xp de resim filan yapıyorduk şimdi hatırlamıyorum bile nasıl yapıldığı ama bana buna benzer bir şeyler lazım. Yardımcı olabilecek var mı? Alternatif fikri olan varsa onlar da paylaşsınlar lütfen...

Teşekkürler. 

Sanırım bu yönde araştırma gerektiriyor
http://www.technorms.com/3067/use-images-as-folder-background-windows-7

Gönderildi : 05/03/2014 13:50

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 33006
Illustrious Member Yönetici

Merhaba, bu ek bir program ile oluyor gördüğüm kadarı ile, yani Windows 7 de böyle bir destek yok.

Bunun içinde böyle bir program kullanmanın getireceği ek bir sorun vs noktasınıda düşünmek gerekli, tabiki yönetimsel eforuda.

Misal herkesin klasörleri için bunu merkezi nasıl yapacaksınız?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/03/2014 14:46

(@YusufTOKE)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba, bu ek bir program ile oluyor gördüğüm kadarı ile, yani Windows 7 de böyle bir destek yok.

Bunun içinde böyle bir program kullanmanın getireceği ek bir sorun vs noktasınıda düşünmek gerekli, tabiki yönetimsel eforuda.

Misal herkesin klasörleri için bunu merkezi nasıl yapacaksınız?

Disk station üzerinden her birim kendisine ait ortak paylaşım alanlarını kullanıyor. Bu klasörlerin içerisine yazmak istiyorum. Belki merkezi olarak değil de tek tek de yazılabilir fakat en önemlisi Disk Station sistemi Linux 🙂 

Gönderildi : 11/03/2014 18:47

Paylaş: