Forum

Windows 8.1 Faceboo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Windows 8.1 Facebook Kamera Simgesi problemi

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@kerimcanturk)
Gönderiler: 91
Üye
Konu başlatıcı

Merhaba,

Uzun süredir takıldığım bir konu windows 8.1 de facebook da hiçbir tarayıcıda kamera simgesi gözükmüyor bu problem baya bir tartışma konusu microsoftla ve facebookla microsoft suçu fb ye, fb de suçu microsoft'a atıyor ama kanımca suç 8.1'de çünkü tarayıcıların uyumluluk modunu windows 8'e çektiğimde problemsiz şekilde çalışıyor...

Başka bir çözüm yolu ya da benim amcam microsoftta çalışıyor çözdürürüz diyen varsa desteklerinizi beklemekteyim 🙂

Gönderildi : 30/12/2013 03:18

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

Merhaba,

Uzun süredir takıldığım bir konu windows 8.1 de facebook da hiçbir tarayıcıda kamera simgesi gözükmüyor bu problem baya bir tartışma konusu microsoftla ve facebookla microsoft suçu fb ye, fb de suçu microsoft'a atıyor ama kanımca suç 8.1'de çünkü tarayıcıların uyumluluk modunu windows 8'e çektiğimde problemsiz şekilde çalışıyor...

Başka bir çözüm yolu ya da benim amcam microsoftta çalışıyor çözdürürüz diyen varsa desteklerinizi beklemekteyim 🙂

Merhaba,

Öncelikle son satırı görmemezlikten geliyorum.

Bilgisayar sisteminizi biraz ele alalım.  Olmaz ise olmaz olan nedir ? Donanım
Donanımınızı tamamladıktan sonra şimdi sıra geldi bir işletim sistemine.
İşletim sisteminizide kurduktan sonra şimdi 3. parti yazılımları kurabilisriniz.

Bilgisayarınız hazır..

Mantık ise şudur yukarıdan aşağıya doğru hazırlanmaz sistemler , aşağıdan yukarıya doğru hazırlanmaktadır.  bir işletim sistemi donanımsal olarak hemen hemen butun domanımları destekleyece şekilde hazırlanıyor ise bir yazılımda bütün işletim sistemlerini destekleyecek şekilde hazırlanmalıdır.

Dolayısı ile suç Microsoft tarafında değil ,windows 8 upgrade çıkarmadan önce gidipte Facebook kullanıcıları kamera açamıyor duşuncesi ile ona uygun olarak sistemi değiştirmek zorunda değil duşuncesindeyim.

Bilmem anlatabildimmi .

Iyi sohbetler...   🙂

www.okanozbey.com

Gönderildi : 30/12/2013 16:37

(@kerimcanturk)
Üye
Konu başlatıcı

🙂 Öncelikle güzel mizah anlayışınız var ancak dediğiniz logaritmayı farklı yollarda yaptım sıfır hazır gelen ultra booklarda bile bu problem var bu arada technet'e vs. biraz bu konuya baksaydınız keşke...

Gönderildi : 30/12/2013 17:43

(@okanozbey)
Gönderiler: 1308
Okan ÖZBEY

🙂 Öncelikle güzel mizah anlayışınız var ancak dediğiniz logaritmayı farklı yollarda yaptım sıfır hazır gelen ultra booklarda bile bu problem var bu arada technet'e vs. biraz bu konuya baksaydınız keşke...

Bu konu üzerinde daha once baya bir araştırma yaptığıma emin olabilirsiniz 🙂

İyi sohbetler 

www.okanozbey.com

Gönderildi : 30/12/2013 17:45

(@kerimcanturk)
Üye
Konu başlatıcı

O zaman size sizin imzanızla yanıt vereyim.. 

İyi sohbetler 

Suphe tek gercektir... 

Herneyse teşekkürler bir daha deneyeyim.

Gönderildi : 30/12/2013 18:38

Paylaş: