Forum

Wordpress Mail Soru...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Wordpress Mail Sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
351 Görüntüleme
(@gokhankarasu)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

arkadaşlar merhaba çözemediğim bir konuda yardım istiyorum sizlerden 😀 wordpresste smtp eklentisini kurdum test mailleri falan atıyor sorun yok sitede iletişim formunu doldurunca mail geliyo ondada sorun yok ancak kurduğum mail adresimin posta kutusuna bakıyorum 2000 küsür tane delivery status falan hata veriyor. [email protected] mail adresine sürekli mailmi yolluyor anlamadım gitti hal böyle olunca host firması maili spam diye blockluyor elim kolum bağlanıyor.daha önce başına bu sorun gelen varsa yardım ederse sevinirim

Gönderildi : 24/12/2013 02:51

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

Büyük ihtimal kurduğunuz eklentiden kaynaklanan bir bug söz konusu veya sunucunuzda Mail fonksiyonu açık sunucu üzerinden mail basıyorlar.Başka bir eklenti tercih edebilir veya durumu hosting sağlayıcınızla görüşmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Gönderildi : 24/12/2013 04:48

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
İletişim isminde bir sayfa açıp aşağıdaki kodu eklerseniz bir iletişim formu oluşturur ve sizin üyelik sırasında tanımladığınız mail adresine mailler düşer..

<strong>[contact-form]</strong>

Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 25/12/2013 23:12

Paylaş: