Forum

Microsoft FTP ile T...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Microsoft FTP ile Third Part FTP arasındaki farklar?

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
320 Görüntüleme
(@DorukBozyayla)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Microsoft FTP ile Third Part FTP arasındaki farklar nelerdir? 

Görsellik konusunda hemfikiriz. Büyük bir fark var. Ama başka ne farklar bulunmakta? Neden Third part seçeriz Microsoft FTP yerine? 

Gönderildi : 11/12/2013 20:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Kullanım kolaylığı, gelişmiş loglama, aksiyonları izleme, yetkilendirmelerde daha esnek yapı gibi özellikleri sayabiliriz.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 12/12/2013 00:30

(@DorukBozyayla)
Gönderiler: 15
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba,
Kullanım kolaylığı, gelişmiş loglama, aksiyonları izleme, yetkilendirmelerde daha esnek yapı gibi özellikleri sayabiliriz.

Merhaba,

Gelişmiş loglama ve aksiyonları izleme konularını biraz daha açabilir miyiz mümkünse, bunun hakkında bir proje ödevim olduğundan 🙂

Gönderildi : 12/12/2013 01:05

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

:)) Ödev böyle olmaz ama olursa bir şeye yaramaz. Araştırma yapmanız daha sağlıklı olacaktır. Microsoft genel olarak işletim sistemi ve üzerinde roller sunar. Ftp bu rollerden bir tanesidir. Genel olarak dosya transferi yapmamızı sağlar. Dosya aktarımı ve işlemler çok kısıtlı bilgiler ile Windows olay görüntüleyici içinde yer alır. 3. parti örnek olarak filezilla ftp yazılımı kullanılacak olur ise geniş bilgilendirme yapan loğlar, esnek yetkilendirme yapma imkanı, upload download hızlarına limit koyma, ftp karşılama metni gibi bir çok ek işlem yapılabilmektedir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 12/12/2013 23:57

Paylaş: