Forum

Internet Explorer S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Internet Explorer Sertifika Sormamasını Nasıl Sağlayabilirim?

1 Yazılar
1 Üyeler
0 Likes
398 Görüntüleme
(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Bu güvensiz olur bu şekilde açın sonra üst kısımda sertifikayı göreceksiniz. Oradan download edip çift tıklayarak sertifikayı görün. Sonra install ederek güvenli sertifikala ekleyin bu şekilde bir daha bu sayfayı güvenli görür. Bu sadece sorunuzun yanıtıydı bu uygulama ne ise sertifika oluşturmanızda ve kullanıcılara dağıtmanızda yarar var ki kullanıclar domainde ise zaten dağıtmadan da görecektir.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 28/11/2012 19:30

Paylaş: