Forum

Fortigate 100F Putt...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortigate 100F Putty ile şifre sıfırlama ekranının donması

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
709 Görüntüleme
(@aytacarslan)
Gönderiler: 799
Noble Member
Konu başlatıcı

merhabalar Fortigate 100F Putty ile konsol kablosu ile bağlanıyorum defalarca farklı cihazlarda bunu yaptım ama kablo ve usb comporttan şüphelinecem en son. sorun şu putty ile console ekranında kullanıcı adı soran kısma kadar sorunsuz geliyor fakat hiç bir şey yazamıyorum. hatta sıfırdan açtığımda konsol ekranında herhangi bir tuşa basınca menü geliyor ve tuşlara bassamda sanki algılamıyor. acaba ayarlardamı bir hata yapıyorum bulamadım.

Gönderildi : 23/01/2023 13:13

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Daha yeni yada eski putty sürümü denedin mi.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 23/01/2023 15:43

(@aytacarslan)
Noble Member
Konu başlatıcı

hyperterminal ile denedim fakat putty eski sürümünü denemedim onu deneyeyim hemen

Gönderildi : 23/01/2023 15:57

(@aytacarslan)
Noble Member
Konu başlatıcı

farklı bir makinedeki com port ile sorun olmadan hallettim. usb comport sorun oldu daha kalitelisini araştıracağım çok uğraştırdı 🙂 teşekkür ederim

Gönderildi : 24/01/2023 11:50

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

Dandik converter ile yaşanır evet geçmişte çok uğraştırıyordu. delock, startech, aten gibi markalara bak.

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 24/01/2023 11:59

Paylaş: