Forum

Firmware Arıyorum

Bildirimler
Hepsini Temizle

Firmware Arıyorum

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
402 Görüntüleme
(@okanturk)
Gönderiler: 11
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

2.El FortiWifi 90D cihaz aldım fakat cihaz no media hatası veriyor. Fortinet Support'a cihaz başkasının adına kayıtlı olduğu için ftp girişim de yok. 

Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılarımla.

Gönderildi : 26/03/2016 04:11

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18026
_

Aradığınız firmware versiyonu nedir?

En son versiyonumu istiyorsunuz?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 27/03/2016 01:31

(@alsnyldrm)
Gönderiler: 70
Trusted Member

Merhaba,

Bu cihazlara direk son sürümü yükleyemezsiniz cihaz patlayabilir, atlama yaparak gitmelisiniz.

Forti kapalı durumdayken serial ile bağlan, ve cihazı çalıştır.

Biraz ingilizcen var ise adımlar doğrultusunda sürüm bilgisini öğrenebilirsin.

Son güncellemelerle update işlemlerini cihaz kendisi çekip kuruyor sen dosya aramakla uğraşmıyorsun.

Cihazı ilk önce console vasıtası ile formatla "factoryreset" bundan sonra ilerlemeyi dene.

Başaramazsan tekrardan yardımcı olmaya çalışırım.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 27/03/2016 23:49

Paylaş: