Forum

Fortigate Linkedin ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortigate Linkedin erişimi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
396 Görüntüleme
(@hasandeligoz)
Gönderiler: 109
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Konuyu nereye yazacağımı bilemedim buraya açtım:

Şirketimizde fortigate 100d kullanıyoruz ve Sosyal paylaşım siteleri gibi Linkedin.com'da engelli. Kullanıcılar açılması anlamında istek yapıyorlar. Benimde hesabım var ama şirketten kullanmıyorum, cepten kullanıyorum. Peki bu siteyi açmalalımıyız, bu konuyla ilgili tecrübesi olan var mı? yani bunu suistimal eden yada aksini kullanan kullanıcılar hakkında.

Gönderildi : 02/11/2015 20:04

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Valla linkedin iş dünyasının Facebook'u gibi. Bunu açıp açmamak sizin şirket politikanıza kalmış bir durum.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/11/2015 11:31

Paylaş: