Forum

fotigate de webmail...

Bildirimler
Hepsini Temizle

fotigate de webmail sorunu

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
396 Görüntüleme
(@SelimALVER)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

MERHABA ;

FOTİGATE 40C MODÜLÜNÜ KULLANMAKTAYIZ FAKAT ŞÖYLE BİR SORUNUMUZ VAR !

VPN KURULUMU YAPILDIKTAN SONRA WEBMAİL'E GİRİŞ YAPAMAZ OLDUK VE OUTLOOK DA HATALAR ALMAYA BAŞLADIM.

FORTİGATE DE VPN İ KAPATTIĞIMDA DIŞ IP NİN SORUN ORTADAN KALKIYOR.

BU SORUN İÇİN MODEMİ BİLGİSAYARLARI HATTA MODEMİN IP SİNİ BİLE DEĞİŞTİRDİM FAKAT ÇÖXÜM BULAMADIM.

DİĞER DIŞ BAĞLANICILARIN HEPSİ BAĞLANIP WEBMAİLLERİNE ÇOK RAHAT GİRERKEN NEDENSE BİR BİR TANESİNDE BİR TÜRLÜ BU SORUNU AŞAMIYORUM.

KONU HAKKINDA ACİL YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM 

Gönderildi : 22/08/2014 02:44

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Lütfen konu içeriğinin tamamını büyük harflerle yazmadan forum kurallarına göre revize ediniz.
Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 22/08/2014 15:58

(@AbdullahSimsek)
Gönderiler: 196
Estimable Member

Merhaba,

İlk bakışta port çakışması olabileceği akla geliyor. Bunu bir kontrol edin derim.  

Gönderildi : 23/08/2014 00:03

Paylaş: