Forum

Fortinet 80c v5 Pol...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Fortinet 80c v5 Policy hk.

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
397 Görüntüleme
(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

V4 ve v3 te rahatlıkla yaptığım bir şeyken v5 te bir türlü bulamadım. Policy üste veya alta alma nasıl yapılıyor? Mesela 4. policy üstte almaya çalışıyorum ki bu policydekiler 3. policyden etkilenmesin. Fakat yapamadım. 3 ve 4 yer değiştiremedim. Bu yüzden wifigroup wififonda nın policye göre çalışıyor. Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Gönderildi : 10/09/2013 20:38

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

poicy nin oldugu satıra sag tıklayın gelen menude move to olması gerek before 3 secerseniz bir uste çıkması gerek

Gönderildi : 10/09/2013 20:53

(@GokhanErol)
Gönderiler: 481
Prominent Member
Konu başlatıcı

poicy nin oldugu satıra sag tıklayın gelen menude move to olması gerek before 3 secerseniz bir uste çıkması gerek

Vasvi hocam sanırım v4 böyleydi fakat v5te böyle bir seçenek vermiyor. Fakat baştaki seq.#  numarası üzerine sağ tuş yapınca seçenekler geliyor. Bunlar vasıtasıyla yaptım (cut, paste before). Baştaki rakam üzerinde sağ tuş yapmak aklıma gelmemişti. Teşekkür ederim.

Gönderildi : 11/09/2013 02:02

(@KayhanALTUN)
Gönderiler: 131
Estimable Member

Bende biraz zorlanmıştım ilk başta, sonra farkettim ki kuralın üstündeki boş bir alanı maouse sol tuşu basılı tutup yukarı aşağı sürüklerseniz taşıma işlemi gerçekleşiyor. Yani sürükle bırak özelliği getirilmiş.

Gönderildi : 12/09/2013 18:10

Paylaş: