Anasayfa » Forum

Backup dosya iç...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

Backup dosya içeriği  

  RSS
 Anonim

Merhaba arkadaşlar, fortigate 60b de alığım backup dosyasının içeriğini nasıl görebilirim acaba. Mesela url filterda izin verilen siteler, tanımlanan ip adresleri vs. Notepad ile açılıyor biliyorum fakat baya bir karışık. Varmı böyle bir program. İyi çalışmalar kolay gelsin.

Alıntı
Gönderildi : 22/10/2011 19:57
Vasvi UYSAL
(@vasviuysal)
Saygın Üye Forum Yöneticisi

[quote user="hepgele"]Merhaba arkadaşlar, fortigate 60b de alığım backup dosyasının içeriğini nasıl görebilirim acaba. Mesela url filterda izin verilen siteler, tanımlanan ip adresleri vs. Notepad ile açılıyor biliyorum fakat baya bir karışık. Varmı böyle bir program. İyi çalışmalar kolay gelsin.[/quote]

notepad++ ile acip gerekli yerleri copy paste ile baska bir confa aktarıp baska bir cihazı çalıştırmıştım

CevapAlıntı
Gönderildi : 22/10/2011 20:55
 Anonim

Dosyayı wordpad, notepad vs açın.. ctrl+f kullanıp "config webfilter urlfilter" satırına gidin.. Altında Url filtrelemelerini görürsünüz.. 

 

F1 TEKNOLOJİ

AKIN N 

CevapAlıntı
Gönderildi : 24/10/2011 21:07
 Anonim

Arkadaşlar yardımlarınız için teşekkürler. Son çıkan firmwari update edip backuptan dönüş yaptım. Varolan policyleri editleyamediğimi düşünüp eski versiyona geçmeyi düşünüyorken düzenleme menüsünün sağ click ile mümkün olduğunu gördüm. Şu anda herhangi bir sıkıntı görünmüyor açıkcası. Umarımda çıkmaz. İyi çalışmalar kolay gelsin.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/10/2011 17:25
Paylaş: