Forum

Email Doğrulama

Bildirimler
Hepsini Temizle

Email Doğrulama

9 Yazılar
5 Üyeler
0 Likes
426 Görüntüleme
(@omeryuce)
Gönderiler: 226
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar;

Şöyle bir sorum olacak arkadaşlar.

Büyük bir derneğin e-bülten maillerini göndermekteyim. Tüm mail adresleri dernek sitesi üzerinden mail liste kendi rızasıyla üye olan kişiler. Bu kişilerden bazılarının mail adresleri kapanmış. Bunu nasıl kontrol edebilirim yani listedeki adreslerin doğrulamasını yapıp kapanan mail adreslerini tespit etmek ve onlara gönderim yapmamak istiyorum. Aksi taktirde adım spamcı durumuna düşeceğiz önerileriniz ne olur acaba. Liste yuvarlarsak 23.000 kişi

Gönderildi : 02/02/2009 13:47

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

http://verify-email.org bu link işinize yarayabilir.

Gönderildi : 02/02/2009 14:22

(@EnginOZSAHiN)
Gönderiler: 326
Reputable Member

Merhaba Sinan Hocam,

Şirket e-posta adresimi sorgularken aşağıdaki şekilde hata alıyorum fakat gmail adresimde hata almıyorum, sorun nedir acaba? Şirket domainim ile ilgili bir problem midir?

Teşekkürler

Result: Bad

Description: 451 Temporary failure, please try again later.

Gönderildi : 02/02/2009 17:11

(@sinankahraman)
Gönderiler: 5225
Illustrious Member

Mesajda geçici bir hata ile karşılaştığınız ve tekrar denemeniz isteniyor. Tekrar deneme yaptınız mı acaba?

Gönderildi : 02/02/2009 19:06

(@EnginOZSAHiN)
Gönderiler: 326
Reputable Member

Evet 4-5 kez belirli aralıklarla dedim sonuç aynı.

Gönderildi : 02/02/2009 20:04

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Merhaba

Mail gönderirken geri donen mailleri kontrol edip ona gore bu account'un olup olmadıgını check edebilirsiniz toollar kesin cozum vermeyecektir. Bu işleri yapan kuruluşlar var onlardan destek yada hizmet almanız faydanıza cunki bu kadar maili aynı anda göndermek her yönden problem olacaktır.

Gönderildi : 03/02/2009 05:47

(@omeryuce)
Gönderiler: 226
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Mail gönderirken geri donen mailleri kontrol edip ona gore bu account'un olup olmadıgını check edebilirsiniz toollar kesin cozum vermeyecektir. Bu işleri yapan kuruluşlar var onlardan destek yada hizmet almanız faydanıza cunki bu kadar maili aynı anda göndermek her yönden problem olacaktır.

Gökhan bey önereceğiniz bir yer varmı aceba.

Gönderildi : 03/02/2009 22:20

(@GokhanDOGAN)
Gönderiler: 780
Prominent Member

Merhaba

Birebir çalışmış olduğum bir kuruluş olmadı bu hizmeti veren eğer netten araştırırsanız güncel fiyat tarifeleri bulacaksınız.

Gönderildi : 04/02/2009 03:13

(@MuratYilmazcetin)
Gönderiler: 27
Eminent Member

Selam

Bu program ı pek kullanmadım ama işine yarayabilir..

http://www.mailutilities.com/amv/

Gönderildi : 04/02/2009 15:22

Paylaş: