Forum

Exchange 2003 den r...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2003 den restore ile donemiyorum

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
390 Görüntüleme
(@aliolgun)
Gönderiler: 39
Trusted Member
Konu başlatıcı

Merhabalar, buyuk bir sorunum var su anda zor dudumda kaldım.

DC+Exchange aynı serverda calısan sistemimde

win2k üzerinde Exchange2003 Standart edition calısan servrımı excahnge backupını online aldım. Baska bir diske aynı server uzerinde win2k3 enterprise Exchange 2003 Enterprise kurdum.domain aynı server ismi aynı. First administrative group ismi vb hep aynı. Backupı restore ediyo basarılı bir sekilde. fakat mailbox store ve public store mount etmeye calısırken su hatayı aldım

"An internal processing error has occurred. Try restarting the Exchange System Manager or the Microsoft Exchange Information Store service, or both.

ID no: c1041724
Exchange System Manager "

baktım inceledim restore edecegim alanda bos yer var bir hayli. Bundan yapamaz. Exchange versiyonları farklı oldugundan mı yapar? Bu haliyle calısır duruma nasıl getirebilir miyim? Recovery Storage group kullanmamı tavsiye edermisiniz?Sabaha yetişsin istiyrum server

Gönderildi : 28/12/2008 20:45

(@ErtanKURUN)
Gönderiler: 686
Honorable Member

Merhaba;

http://support.microsoft.com/kb/313184  incelermisiniz sorunla ilgili açıklama yapılmış

Gönderildi : 28/12/2008 21:35

(@serkanuzuner)
Gönderiler: 1040
Illustrious Member

Merhaba,

sunu denermisin

backupdan dondugu dizine bak orada .edb ve .stm leri kopyala

yeni bir mailbox store ac ve mount etme, yeni mailbox ın dizinine git ve eski dosyalari buraya kopyala ( isimler farklı olacaktır, yeni acilan edb ve stm leri silip eskilere bu isimleri verip mount et )

Gönderildi : 29/12/2008 00:10

Paylaş: