Forum

iPhone 3G exchange ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

iPhone 3G exchange 2007

27 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
841 Görüntüleme
(@GURCANEFE)
Gönderiler: 1607
Noble Member
Konu başlatıcı

bu işlemi dışardaken yaptığımda isp ip gircem yoksa local ip gircem yani exchange serverın ip dns ben dicover yazıp ip kısmına dns ip yazdım.

ama bu porola olayını her zaman yapmıyor msl suan bi sorun yok bu neden kaynaklanır.

ve birde hocam http://www.cozumpark.com/blogs/exchangeserver/archive/2008/03/27/exchange-server-2007-ve-autodiscover-kullan-m.aspx  bu makale gore  (exch) yazılı kısma ben leon.xxx.com eklemıstım bundankaynaklana bılırmı komut ıle   leon.xxx.com nasıl silerim ordan 

Set-outlookprovider  –server ‘leon.xx.com  

burda ekeldığımı sıleyım zaten ben bu eklı olmadan bile kullanıcı adı ıle oturum actıgımda outlok yapıladırmak ıstedıgımde otomaık olarak buluyordu kullanıcıya ait bilgileri sanki bunu ben extra yapmısım nasıl sılerım

Gönderildi : 20/11/2008 15:46

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

hazırlarım hocam makaleyide tek tırstığım şey  yazım hataları  olur sanırım birde cümle düşüklüğü hani ben hazırlasam sonrada bu yazımı bir kontrol etse nasıl olur çünkü yannış olmasın diyorum.

Gönderildi : 20/11/2008 15:48

(@Anonim)
Gönderiler: 0

hazırlarım hocam makaleyide tek tırstığım şey  yazım hataları  olur sanırım birde cümle düşüklüğü hani ben hazırlasam sonrada bu yazımı bir kontrol etse nasıl olur çünkü yannış olmasın diyorum.

Sen ekran görüntüleri ile birlikte hazırla ben kontrol ederim.Eksik yerleri vs düzeltiriz sorun değil...;)

Gönderildi : 20/11/2008 17:49

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

Sen ekran görüntüleri ile birlikte hazırla ben kontrol ederim.Eksik yerleri vs düzeltiriz sorun değil...;)

bu yazınıza istinaden makaleyi yazdım  hocam bakın hocam tekara soyluyorum yazdıgım makale profosyonelce deyıldır yazım hatası oldukça fazla olabılır sımdıden kusura bakmayın yanı sunu dıye bılırsınız belkı bastan yazsam daha ıyıdır dıye (:   ben yazdım  sonuçta artık maklemı güzelleştirmek size düşüyor ne zormus makale yazmak  çok uğraştım iyi olsun dıye neyse hocam ben bunu size nasıl göndercem hangi adrese atayım

Gönderildi : 20/11/2008 22:52

(@Anonim)

bu yazınıza istinaden makaleyi yazdım  hocam bakın hocam tekara soyluyorum yazdıgım makale profosyonelce deyıldır yazım hatası oldukça fazla olabılır sımdıden kusura bakmayın yanı sunu dıye bılırsınız belkı bastan yazsam daha ıyıdır dıye (:   ben yazdım  sonuçta artık maklemı güzelleştirmek size düşüyor ne zormus makale yazmak  çok uğraştım iyi olsun dıye neyse hocam ben bunu size nasıl göndercem hangi adrese atayım

@cozumpark.com">serhad.makbuloglu@cozumpark.com veya [email protected] adresine gönderebilirsin.Bakalım nasıl bir şey olmuş.Ben makaleyi inceleyip,Portal ve Forum Sorumlusu arkadaşlar ile görüşüp sana geri dönüş yaparım.

Gönderildi : 21/11/2008 13:33

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

tamam hocam göndercem ama o kadar iyi olmadı söyleyim şimdiden yazım hatası fazla cümle düşüklüğü vardır birazda sağdan soldan alma neyse siz artık hizaya koyarsınız inşallah

Gönderildi : 21/11/2008 13:51

(@GURCANEFE)
Noble Member
Konu başlatıcı

hocam mail attım yannız dns resminde  şirket ismi yazıyor onu ordan sile bilirmisiniz

Gönderildi : 21/11/2008 14:01

(@Anonim)

hocam mail attım yannız dns resminde  şirket ismi yazıyor onu ordan sile bilirmisiniz

Ok.

Gönderildi : 21/11/2008 14:24

Sayfa 2 / 2
Paylaş: