Forum

Exchange 2010 Machi...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010 Machintos Micrososft Outlook bağlantı hatası hk

4 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
476 Görüntüleme
(@cevahirefendioglu)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

Değerli Arkadaşlar Mehaba,

Exchange 2010 Sp2 yüklü. Güvenlik sebebi ile olduğunu düşünüyorum sadece. Pc, telefonlarda bağlantılarda sorun yok fakat Machintos cihazlardan Microsoft Outlook 2011 de dışarıdaExchange bağlantısı yaptığımda hata vermiyor fakat maillere de bağlanamıyorum. Daha önce bağlanıyrodu birden bağlantıyı kesti.. Aşağıdaki anlatılanları yaptım fakat çözemedim. Bir forumda Exchange Sp3 yükleyin şeklinde bir şey okumuştum.

https://support.office.com/tr-tr/article/Exchange-hesab%C4%B1ma-ba%C4%9Flanam%C4%B1yorum-372B793F-E8D3-4AED-A3A9-DBFBFAD97C6D

Gönderildi : 25/12/2017 14:46

(@cenkercetin)
Gönderiler: 407
Famed Member Yönetici

Machintos cihazlardan Microsoft Outlook 2011 de dışarıdaExchange bağlantısı yaptığımda hata vermiyor fakat maillere de bağlanamıyorum. Daha önce bağlanıyrodu birden bağlantıyı kesti..

Selamlar,

Öncelikle yukarıda bahsetmiş olduğunuz hem "hata vermiyor" hem de "maillere bağlanamıyorum" yazınızı anlamlandıramadım. Bir ekran görüntüsü atabilir misiniz?

Ayrıca aşağıdaki linkteki çözümleri deneyebilirsiniz.

http://www.blogs.olmtopst.com/how-to-resolve-outlook-2011-for-mac-and-exchange-sync-issues.html

Cenker Çetin

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Gönderildi : 25/12/2017 20:54

(@cevahirefendioglu)
Gönderiler: 100
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba,

Sorun Sonciwall Ips low TSL2.0... .. olark takılıyormuş. Hata vermiyor dediğim Machintos da bir uyarı vermiyor truncu şekildebağlantı kalıyor. Şimdi bağlandı yeşil döndü bağlantıyı sağlayınca.

Gönderildi : 28/12/2017 16:13

(@cenkercetin)
Gönderiler: 407
Famed Member Yönetici

Bilgilendirme için teşekkürler.

Merhaba,

Sorun Sonciwall Ips low TSL2.0... .. olark takılıyormuş. Hata vermiyor dediğim Machintos da bir uyarı vermiyor truncu şekildebağlantı kalıyor. Şimdi bağlandı yeşil döndü bağlantıyı sağlayınca.

Cenker Çetin

Dijital Dönüşüm Danışmanı

Gönderildi : 28/12/2017 19:20

Paylaş: