Forum

Exchange 2010 SP3 k...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange 2010 SP3 kurarken hata kodu 8224

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
472 Görüntüleme
(@MelihEnginEskier)
Gönderiler: 31
Trusted Member
Konu başlatıcı

Version:1.0 StartHTML:000000211 EndHTML:000006306 StartFragment:000004311 EndFragment:000006105 StartSelection:000004311 EndSelection:000006105 SourceURL: http://www.cozumpark.com/forums/post/514530.aspxÇözümPark - Exchange Server 2010 SP3 kurarken problem

• Setup sırasında 8224 kodlu ldap ile alakalı hatayı alıyorum.

Error Code 8224 While Running ldifde.exe to Import Schema File

Replication ile alakalı bir problem diye okudum. setup.exe /PrepareSchema komutu sırasında da aynı hatayı alıyorum.

Donanımsal veya kaynaksal problemler neden oluyor olabilir mi?
    Sanal makinemde ram'i 4096'ya arttırıp hard disk tipini fixed yapsam halledebilir miyim?

2010 SP3'ü kurmaya çalıştığım sanal makina aynı zamanda additional DC ve AD LDS ayrıca yüklü.

C:\Users\administrator.ESKIER\Desktop\exch>setup /preparead /iacceptexchangeserv
    erlicenseterms
    </iacceptexchangeserverlicenseterms> isn't a valid command-line option. To list
    the available command-line parameters, type Setup /?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hatayı setup sırasında aldığımda aşağıdaki technet bağlantısına help olarak yönlendiriyor fakat henüz bu hatayla ilgili bir makale yazılmamış. Bana önemli göründü.

Yardımcı olabilirseniz projemde ilerleyebilirim.

İyi Çalışmalar,

Engin

Gönderildi : 14/06/2017 13:24

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32994
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Sorunuzu yanıtlmıştım aynı soruyu sormuşsunuz sanırım?

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 16/06/2017 03:42

Paylaş: