Forum

Exchange Mobil Kuru...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Mobil Kurulumu

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
444 Görüntüleme
(@selimbulut)
Gönderiler: 70
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

exchange 365 hizmetine geçtik.Benim sormak istediğim cep telefonuna hesabı exchange olarak kurmak mı mantıklı yoksa pop 3 mü? Pop 3 kurdugumuzda yine telefondan atan mailler depolanıyor mu, görebiliyor muyuz yani?Biz normalde web'den bir kural yazdık kullanıcının her attıgı mail yöneticiye gitsin diye kural işler mi pop3 kurulunca ?

Saygılar

Gönderildi : 03/07/2016 15:30

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,

Tabiki exchange olarak kurmak gerekir. Bunun nimeti zaten burada her yerden tek bir posta kutusu üzerinde hareket her yerden aynı veriye erişim.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 03/07/2016 16:57

(@zafercalikoglu)
Gönderiler: 292
Reputable Member

aynı fikirdeyim artık  pop  mu  kaldı,exchange active sync. en iyisi

Gönderildi : 28/07/2016 01:02

(@hasanemreeroglu)
Gönderiler: 53
Trusted Member

Merhaba,

Tabiki exchange olarak kurmak gerekir. Bunun nimeti zaten burada her yerden tek bir posta kutusu üzerinde hareket her yerden aynı veriye erişim.

Rıza Bey'in dediği gibi exchange kurmak tabiki daha mantıkli , olurda kullanıcı telefonlarının mail arayüzleri farklılık gösterirse ve sorun olacağını düşünüyorsanız. IOS market yada google play market üzerinden outlook (pegi3) geliştiricili uygulama ile sağlıklı işler çıkartabilirsiniz.

Gönderildi : 28/07/2016 02:50

Paylaş: