Forum

Exc2016 & Outlo...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exc2016 & Outlook2016 anlık sohbet grupları hk;

5 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
467 Görüntüleme
(@ozansimsek)
Gönderiler: 514
Prominent Member
Konu başlatıcı

Selamlar, yanılmıyorsam exchange 2016 ya da outlook 2016 nın da özelliği olabilir. Anlık iletiler yapabilecektik. Whatsapp groupları gibi düşünün. Birilerini ekleyip anlık sohbet.Bu özelliğin adını tam hatırlayamadım collabration group diye geçebilir.(skype ya da lync den bahsetmiyorum)

Bu konu hakkında fikri yada bilgisi olan var mıdır? Kolay gelsin herkese... Tşkler. 

Gönderildi : 01/06/2016 16:46

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32986
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

Böyle bir özellik yok, sanırım Office 365 guruplar ile karıştırıyorsunuz, on-prem exchange server da böyle anlık bir mesajlaşma özelliği yok, en son Exchange 2000 de vardı, yıllardır yok

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/06/2016 00:18

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Böyle bir özellik yok, sanırım Office 365 guruplar ile karıştırıyorsunuz, on-prem exchange server da böyle anlık bir mesajlaşma özelliği yok, en son Exchange 2000 de vardı, yıllardır yok

Hakan Hocam, Office365 gruplar dediğiniz nedir? Orada var mıdır böyle bir özellik. karıştırıyor da olabilirim tam emin değilim zaten bende. 

Kolay gelsin tşkler...

Gönderildi : 06/06/2016 18:28

(@ozansimsek)
Prominent Member
Konu başlatıcı

Aynen hocam, şimdi baktım inceledim office365 tarafında dediğiniz gibi güzel bir yenilik ama hybrid yapılarda malesef sadece office365 tarafında olanlar yararlanabilir anladığım kadarıyla şimdilik. Tşkler...

Gönderildi : 06/06/2016 19:08

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32986
Illustrious Member Yönetici

Evet office 365 üzerindeki bir özellik, gerçekten çok güzel ama on-prem de yok ne yazık ki

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 07/06/2016 00:51

Paylaş: