Forum

Outlook Exchange Se...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Outlook Exchange Server Bağlantı Problemi

2 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
481 Görüntüleme
(@ahmet_ozcan)
Gönderiler: 5
Active Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba,

Bir firmadan cloud exchange hizmeti almaktayız. Ancak bazı bilgisayarlarda outlook belirsiz sürelerde ayarları unutuyor ve her harekette şifre soruyor. Bazen 1 haftada bazen 2 hafta da belli olmuyor kimlik doğrulama ayarları eski haline dönüyor. Ben anonim doğrulama istiyorum o şekilde ayarlıyorum sıkıntı yok çalışıyor ama daha sonradan bu ayarlar varsayılan ayarlara dönüyor. Microsoft a bu sorunu bildirdim para ile destek olabiliriz diye cevap verdi. Bu arada bu bahsettiğim bilgisayarlara ben sp yüklmesi yaptım çünkü normalde anonim doğrulama seçeneği de yoktu bunlarda. Gncelleme yaptıktan sonra aktif oldu. Sorun yaşadığım sistemler ; Windows XP+ Office 2007 ve Windows 7 + Office 2007 ben win8.1 ve office 2013 kullanıyorum böyle bir sorun yaşamıyorum. Bu sorunları nasıl aşabiliriz yardımcı olabilir misiniz?

İyi çalışmalar. 

Gönderildi : 14/04/2015 17:49

(@TanerOzkaya)
Gönderiler: 9
Active Member

Explorerda güvenlik ayarlarlarından Security\Custom level en altta User Authentication var şifre isteyen bir makinede onu Automatic logon with current user name and password e getirip denermisin. 

Gönderildi : 15/04/2015 14:01

Paylaş: