Forum

Echange Server Mail...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Echange Server Maillerde Hata Alınması Hakkında

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
462 Görüntüleme
(@MuhammedBahcetepe)
Gönderiler: 1
New Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Belediyede bilgi işlem müdürlüğünde çalışıyorum. Sorunumuz şu ki özel kaleme ait mailler yaklaşık 3 aydır ünleme düşüyor. 'Exchange Server'e Bağlanılamadı' hatası alıyoruz. Bu mail adresini birden fazla kişi kullanıyor. En yoğun mail alan birim burası, başkanlık sekreterleri kullanıyor. Exhchange Server'da servisleri durdurup başlatınca sorun düzeliyor fakat geçici olarak. Düşüncemiz, maximum kullanıcı sınırından fazla kişi olması. Ya da outlook veri dosyası boyut olarak çok yüksek.İnternet üzerinde araştırdığım her şeyi denedim fakat düzelmiyor. Çözüm için desteklerinizi bekliyorum.

İyi çalışmalar.. 

Gönderildi : 23/03/2015 11:17

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Tüm outlooklar Ecxhange server'a bağlanamadı hatası veriyor mu?

Bu sorun sadece belirli bir bilgisayarda mı? 

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 23/03/2015 12:35

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Exchange Server versiyonu nedir?

Gönderildi : 24/03/2015 18:49

Paylaş: