Forum

Merak Mail Server S...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Merak Mail Server Spam Sorunu

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
513 Görüntüleme
Fatih Şentürk
(@fatihsenturk-2)
Gönderiler: 85
Estimable Member
Konu başlatıcı

Merhaba

Elimde merak mail server 8.0.3 var  fakat  butun spam ön adı olarak gelen mail ler inbox a geliyor. bunlari spam klasorune nasil yonlendircem. yada spam ön adini aldiginda otomatik olarak nasil sildircem?

Veeam Teknik Destek

Gönderildi : 16/09/2008 12:26

(@SuleymanTarikOgut)
Gönderiler: 154
Estimable Member

spam için gerekli lisansınız varmı ?

Gönderildi : 16/09/2008 13:12

Fatih Şentürk
(@fatihsenturk-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Ben kurulu sistem uzerine geldim Spam lisansi olup olmadigini server uzerinden ogrenebilme imkanim varmi?

Veeam Teknik Destek

Gönderildi : 16/09/2008 15:08

(@BirkanDALKILIC)
Gönderiler: 40
Trusted Member

Merak Mail server'ın server administration'dan merak mail server spam için filtering yapabilirsin.Yada server administrator ile yine (SPAM) yazan ve gelen kutusuna dusen mailleri smtp tabının  filtering kısmından silderebilirsin.Bu arada lisanslama hakkında bildiyi help tabından licensing kısmından bakabilirsin  nelerin lisanslı oldugunu (SIP,CONNECTOR,FTP vs.vs) ögrenebilirsin.

Merak Mailden burdada kurtulamadık 🙂

Gönderildi : 16/09/2008 16:02

Fatih Şentürk
(@fatihsenturk-2)
Estimable Member
Konu başlatıcı

Cok tesekkur ederim... yaptim bakalim dogru mu oldu bekleyip gorcem

Veeam Teknik Destek

Gönderildi : 16/09/2008 16:24

(@Anonim)
Gönderiler: 0

Merhaba ;

Bu kadar Merak lı olmak  her zaman iyi olmayabılır Birkan Bey 🙂

Merak Mail server'ın server administration'dan merak mail server spam için filtering yapabilirsin.Yada server administrator ile yine (SPAM) yazan ve gelen kutusuna dusen mailleri smtp tabının  filtering kısmından silderebilirsin.Bu arada lisanslama hakkında bildiyi help tabından licensing kısmından bakabilirsin  nelerin lisanslı oldugunu (SIP,CONNECTOR,FTP vs.vs) ögrenebilirsin.

Gönderildi : 16/09/2008 16:40

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba

Eğer 8.0.3 lisansınız yoksa yani bi şekilde illegal olarak lisanslandı ise, antispam noktasında size çok sıkıntı yaratacaktır. Tecrübelerimle sabittir bu olay. Hatta imkanınız var ise 8.0.3 den kurtulun, 9.x versiyonuna geçin.

Kolay gelsin.

Gönderildi : 17/09/2008 01:18

(@netyapim)
Gönderiler: 1
New Member

Merak Mail server'ın server administration'dan merak mail server spam için filtering yapabilirsin.Yada server administrator ile yine (SPAM) yazan ve gelen kutusuna dusen mailleri smtp tabının filtering kısmından silderebilirsin.Bu arada lisanslama hakkında bildiyi help tabından licensing kısmından bakabilirsin nelerin lisanslı oldugunu (SIP,CONNECTOR,FTP vs.vs) ögrenebilirsin.

Merhaba

Sunucumda merak mail kullanıyorum.Son 15 gündür gelen  tüm mailler spam klasorune gidiyor.Serverda host hizmeti alan müşterilerime karşı çok zor durumda kaldım.Bu konuda na  yapabilirm acaba ?

Gönderildi : 14/11/2008 00:37

Paylaş: