Forum

dinamik imza hakkın...

Bildirimler
Hepsini Temizle

dinamik imza hakkında

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
316 Görüntüleme
(@hamit_ertan)
Gönderiler: 53
Estimable Member
Konu başlatıcı

Herkese merhaba,

Exchanage 2010 üzerinde dinamik imza oluşturdum sorunsuz çalışıyor fakat reply veya forward ettimde imza en alta kalıp şüreli tekrarlanıyor , transport rule kısmında exeption oluşturdum (when the subject field containts specific words) kısmına RE,FW ekledim bu durumda ise reply veya forward yapanların imzası çıkmıyor , benim istediğim her mail yazıldığında herkesin mailinin altında imzası çıksın bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.. 

Gönderildi : 15/05/2014 18:20

(@fatihkaraalioglu)
Gönderiler: 3040
Illustrious Member

MErhaba

Exchange imza olayı bu şekilde çalışıyor. 3rdparty imza programları bu çözümü sağladığı için tercih ediliyor. Bilinen problem. 

Gönderildi : 15/05/2014 19:05

(@ismailkizilirmak)
Gönderiler: 543
Honorable Member

Merhaba,

Fatih hocanın belirttiği gibi bu By design dır, 3.party programlar kullanmalısınız.

Gönderildi : 15/05/2014 22:03

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7889
Üye

Herkese merhaba,

Exchanage 2010 üzerinde dinamik imza oluşturdum sorunsuz çalışıyor fakat reply veya forward ettimde imza en alta kalıp şüreli tekrarlanıyor , transport rule kısmında exeption oluşturdum (when the subject field containts specific words) kısmına RE,FW ekledim bu durumda ise reply veya forward yapanların imzası çıkmıyor , benim istediğim her mail yazıldığında herkesin mailinin altında imzası çıksın bana bu konuda yardımcı olursanız çok sevinirim.. 

rule içerisinde subject yerine body ve re fw yerine kendi imzanızda gecen spesifik kelimeleri seçerseniz  çöüzm sağlayabilirsiniz

iyi çalışmalar 

Gönderildi : 15/05/2014 23:09

(@hamit_ertan)
Gönderiler: 53
Estimable Member
Konu başlatıcı

teşşekür ederim .. Saygılarımla

Gönderildi : 16/05/2014 12:41

Paylaş: