Forum

Exchange Hakkında Y...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Hakkında Yardım ?

4 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
373 Görüntüleme
(@mehmettopcuoglu)
Gönderiler: 342
Honorable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar merhaba benim sorunum şu farklı bir mail sunucudan gelen mailleri exchange nasıl aktarabileceğim hakkında yani mailler oraya geldiği gibi benim exchange de düşsün istiyorum bana bu konuda yardımcı olabilirmisiniz şimdiden teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim...

Gönderildi : 03/09/2008 21:39

Hakan Uzuner
(@hakanuzuner)
Gönderiler: 32987
Illustrious Member Yönetici

Merhaba

konuyu biraz daha detaylandırırmısınız ?

sizin isp de bir mail hesabınız var ve bunu artık şirket içinde sahip olduğunuz mail server a mı aktarmak istiyorsunuz ? 

Danışman - ITSTACK Bilgi Sistemleri
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız.
Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz.
Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 03/09/2008 22:52

(@mehmettopcuoglu)
Gönderiler: 342
Honorable Member
Konu başlatıcı

durumu tamamen izah ediyim ben bir okul da bilgi işlem sorumlusu olarak işe başladım okulun mail ve web sitesi okullara devlet tarafından verilen bir site tarafından sağlanıyor mail hizmeti ile ilgili olan konu şu karşı taraf maillerini outlook gibi bir program ile çektiği zaman ya da okuduğu zaman mail siliniyor benden istenen burayı exchange aktarmak yani buraya gelen mailler aynı zaman da exchange de gelsin exchange den kullanıcılara dağıtılsın umarım anlatabilmişimdir hakan bey size özelden nasıl ulaşabilirim. Tekrar teşekkür ederim..

Gönderildi : 04/09/2008 00:18

(@esersolmaz)
Gönderiler: 3204
Illustrious Member Yönetici

Merhaba;

Domain ismi verebilirmisiniz ?

Durmunuz biraz karışık okul olarak mail hizmetini ben kendim vermek istiyorum ip de şudur diyip MX kadydınız düzenleenmiyormu ?

İyi çalışmalar.

Gönderildi : 04/09/2008 01:22

Paylaş: