Forum

Exchange online işl...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange online işlemi için nasıl iletişim kurabilirim

4 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
328 Görüntüleme
(@A.VolkanSavas)
Gönderiler: 76
Estimable Member
Konu başlatıcı

Arkadaşlar selam,

Bir firmaya Exchange hizmeti vereceğim.  Exchange online kullanmayı planlıyorum. Server kurup başımı ağrıtmak istemiyroum.  Microsoft üzerinden mail account 'ı satın alıp ufak karla firmaya faturalamak istiyorum.  Exchange online ile nasıl iletişim kurabilirim bulamadım, yardımcı olursanız sevinrim.

iyi akşamlar 

Gönderildi : 17/12/2013 20:36

(@mehmetsaityilmaz)
Gönderiler: 1458
Noble Member

Arkadaşlar selam,

Bir firmaya Exchange hizmeti vereceğim.  Exchange online kullanmayı planlıyorum. Server kurup başımı ağrıtmak istemiyroum.  Microsoft üzerinden mail account 'ı satın alıp ufak karla firmaya faturalamak istiyorum.  Exchange online ile nasıl iletişim kurabilirim bulamadım, yardımcı olursanız sevinrim.

iyi akşamlar 

bu bildiğimiz office 365 paketi içinde gelen exchange sadece tek olarak alınabilmesi , olur neden olmasın

Gönderildi : 17/12/2013 22:08

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Makaleler kısmından adım adım anlatımlar var. Saygılarımla.

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 18/12/2013 01:02

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

partner olursanız daha karlı olursunuz. hemde fazlasıyla destek alırsınız. 

Gönderildi : 19/12/2013 23:37

Paylaş: