Forum

Gelen maili yanıtla...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Gelen maili yanıtlarken otomatik imza eklemek

8 Yazılar
6 Üyeler
0 Likes
7,245 Görüntüleme
(@denizayar)
Gönderiler: 188
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Kullanıcıların maillerini değiştirdim ilk defa mail gönderdiklerinde problem yok fakat gelen maili yanıtladıklarında imzalar gözükmüyor internette biraz araştırdım fakat bununla ilgili bir şey bulamadım Exchange server 2010 kulllanıyoruz

Gönderildi : 27/11/2013 19:39

(@ArtunARPA)
Gönderiler: 68
Estimable Member

Merhaba ,

Outlook tarafında imza'yı ayarlarken reply / forwards kısmında oluşturduğunuz imzayı seçmemiş olabili misiniz?

Artun ARPA

Gönderildi : 27/11/2013 20:00

(@denizayar)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhaba ,

Outlook tarafında imza'yı ayarlarken reply / forwards kısmında oluşturduğunuz imzayı seçmemiş olabili misiniz?

Artun ARPA

İstediğim o değil bütün imzalar exchange üzerinde tanımlı kullanıcı imzayı görmüyor fakat mail attığında imza otomatik olarak eklenmiş oluyor benim istediğim gelen maili cevapladığında da imza eklensin

Gönderildi : 27/11/2013 20:19

(@S.AhmetTasova)
Gönderiler: 341
Reputable Member

Merhaba ,

Artun ARPA

İstediğim o değil bütün imzalar exchange üzerinde tanımlı kullanıcı imzayı görmüyor fakat mail attığında imza otomatik olarak eklenmiş oluyor benim istediğim gelen maili cevapladığında da imza eklensin

Bu konuda third party ürünlerle çözüm bulunduğunu hatırlıyorum. Ama siz yine de bir araştırın derim.

Gönderildi : 28/11/2013 14:49

(@EminDogan)
Gönderiler: 4
Active Member

Hub transporttan transport role eklemeyi denediniz mi ?

Gönderildi : 29/11/2013 16:36

(@denizayar)
Reputable Member
Konu başlatıcı

Merhabalar,

Evet, imzayı zaten o şekilde oluşturdum. Sorunum yeni mail gönderdiğinde imza tamam ama gelen maili cevaplandığında imza olmuyor  

Gönderildi : 02/12/2013 16:44

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Merhabalar,

Evet, imzayı zaten o şekilde oluşturdum. Sorunum yeni mail gönderdiğinde imza tamam ama gelen maili cevaplandığında imza olmuyor  

Hub trasnportta rul eklerken reply yada reply all şeklinde inceleyin.

Gönderildi : 17/12/2013 19:39

(@cozumpark)
Gönderiler: 16309
Illustrious Member Yönetici

merhabalar

exchange server malesef imza konusunda biraz kıt. transport rules ile yapılan imzaları yanlış hatırlamıyorsam en alta atıyordu.

bir script ile yapılabilir.

exclaimer tarzı bir uygulama ile yapabilirsiniz. 

Gönderildi : 19/12/2013 23:50

Paylaş: