exchange 2003 pop3 ...
 
Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange 2003 pop3 sorunu  

  RSS
cemengin
(@cemengin)
Üye

merhaba arkadaslar 2 gündür bir sorunla karsı karsıyayım nedenini anlamadım evden sirketimin mail hesabımdan pop3 bağlantım var mailler geliyor ama ben mail gönderince hemen arkasından bu mail gönderilemedi sistem yöneticinizle görüsün diyor OWA girince mail gönderebiliyorum vpn ile sirkete bağlanıp exchange ayarı yapıyorum outlooktan onunlada mail gönderiyorum fakat pop3 ten dısarda mail gönderirken bu mail gönderilmedi sistem admini ile görüsün diyor pop3 te sorun var sanırım ya aslında exchagenin tamamında sourn varda ne yapacam bana öneriniz nedir arkadaslar

Alıntı
Gönderildi : 28/08/2008 17:27
cemengin
(@cemengin)
Üye

best analiz tools ile exchange mi test ettim assagıdaki hataları verdi bana yardımcı olursanız sevinirim 


 


 


 


The 'SystemPages' value is set too high on server excsrv.mye.com.tr and may cause instability. Current value: 3158016.


Server excsrv.mye.com.tr has 1 GB or more of memory, accommodates 93 mailboxes, and the 'HeapDeCommitFreeBlockThreshold' parameter has not been set to 262144. Virtual memory may become quickly fragmented and system instability may occur.


 


The Microsoft Exchange Message Transfer Agent service on server excsrv.mye.com.tr is not running as the 'LocalSystem' account. This is not a supported configuration.


 


The space for the paging file (3100) is larger than the physical memory (2047). This may affect the system performance. It is recommended to have paging file size equal to the physical memory.


 

CevapAlıntı
Gönderildi : 28/08/2008 17:48
Paylaş: