Forum

Exchange Server OWA...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange Server OWA Kullanıcı girişi sorunu

3 Yazılar
2 Üyeler
0 Likes
361 Görüntüleme
(@MuratUYSAL)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Arkadaşlar,

Öncelikle yeni konu açtığım için özür dilerim fakat konular da sorunum ile ilgili bir çözüm bulamadım. Aslında sorunum bilgisizlikten kaynaklanıyor.
Exchange 2010 kurdum owa için gerekli yönlendirmeleri domain aldığım yerden yaptım, owa ya girişti sağlıyorum ama sadece administartor kullanıcısı ile ama malesef diğer oluşturduğum kullanıcılarla erişim sağlayamıyorum.

Exchange üzerinden kullanıcı oluşturdum olmadı Active Directory üzerinden oluşturulmuş kullanıcı ile exchangeye kullanıcı oluşturdum olmadı

Bir hatada almıyorum öylece kalıyor sayfa altta explorer yükleme barı tamamı yüklenmiş şekilde gösteriyor
ama açmıyor bir anlam veremedim.

Bir sorum daha olacak Outlook gönderme alma yapıyor fakat 0x8004010F diye bir hata döndürüyor konu ile ilgili Hakan beyin yazdığı bir yazı vardı onu okudum ama malesef pek bir şey anlamadım.

Şimdilik bu konularda yardımlarınızı bekliyorum saygılarımla. 

Gönderildi : 22/04/2013 23:05

(@ufuktatlidil)
Gönderiler: 5718
Illustrious Member

Reset Owa Virtual Directory işlemini yapın. Aldığınız hata içinse http://www.cozumpark.com/forums/thread/354498.aspx

Gönderildi : 24/04/2013 00:30

(@MuratUYSAL)
Gönderiler: 19
Eminent Member
Konu başlatıcı

Merhaba Ufuk bey il sorunumu mesajı yazdıktan kısa süre sonra çözdüm diğer sorum içinse verdiğiniz link i ve forumda konu ile ilgili diğer linkleri inceledim Ofline adres book sorunum için IIS te OAB yi yeniden yapılandırma ve fiziksel yol doğruluğu gibi kontrolleri gerçekleştirdim. OAB u download etmemdede bir sıkıntı yok çözemedim gitti, yardımlarınız için teşekkür ederim. Konu hakkında bir fikriniz olur ve dönüş yaparsanız sevinirim

Gönderildi : 24/04/2013 20:29

Paylaş: