Forum

Exchange cloud ...

Bildirimler
Hepsini Temizle

Exchange cloud üzerinden paylaşılan takvimi anroid de görmek

5 Yazılar
4 Üyeler
0 Likes
584 Görüntüleme
(@Muratistanbul)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Merhabalar arkadaşlar; bir firmadan exchange cloud hizmeti almaktayız.
Web mail'e (Owa) bağlandığımda takvimi paylaş diyorum paylaşacağım kullanıcıyı belirtiyorum.
Paylaşacağım kullanıcıya mail gidiyor ve kullanıcı takvimi ekle der ise paylaştığım takvimi web üzerinden görebiliyor, buraya kadar her şey normal.

Akabinde android telefona mail adresini exchange olarak kuruyoruz kullanıcı kendi takvimini görebiliyor ama diğer kullanıcının takvimini göremiyor.

Gelen takvim paylaşım e-postasında da ekle seçeneği çıkmıyor sadece ek olarak “sharing_metadata.xml” dosyası geliyor biz bu paylaşılan takvimi telefonda da görmek istiyoruz. Bunu nasıl sağlarız ne gibi işlem yapmamız gerekir.

Durum biraz acil teşekkürler.

Gönderildi : 20/02/2013 19:47

(@OnurKasap)
Gönderiler: 1
New Member

Merhabalar.

Bu konu malesef ki bu şekilde. Bizde bu konuda biz çözüm üretemedik. Umarım kısa zamanda bir çözümü bulunur.

Gönderildi : 21/02/2013 02:27

(@Muratistanbul)
Gönderiler: 8
Active Member
Konu başlatıcı

Teşekkürler ama bir arkadaşım iphone üzerinde paylaşılan takvimi ekleyebildiğiniz söyledi bu android ile ilgili bir sorun mudur ?

Gönderildi : 04/03/2013 12:03

ibrahim yildiz
(@ibrahimyildiz)
Gönderiler: 4272
Co-Helper

ios, android de durum aynı sadece BB Bes'de görülebiliyor. Bu konuda herhangi bir çözüm gören oldu mu?

'balık vermez, nasıl tutulabildiğine yönlendirir'
Probleminiz Çözüldüğünde Sonucu Burada Paylaşırsanız. Sizde Aynı Problemi Yaşayanlar İçin Yardım Etmiş Olursunuz. Eğer sorununuz çözüldü ise lütfen "çözüldü" olarak işaretlerseniz diğer üyeler için çok büyük kolaylık sağlayacaktır.

Gönderildi : 06/08/2014 20:30

(@vasviuysal)
Gönderiler: 7891
Üye

Paylaş: