Forum

owa üzerinde R...

Bildirimler
Hepsini Temizle

[Çözüldü] owa üzerinde Recover Deleted items görünümü

3 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
410 Görüntüleme
(@KaanATASOY)
Gönderiler: 22
Eminent Member
Konu başlatıcı

Şirket politikası gereği şirketimizde herkes owa üzerinden postalarını kullanıdırıyoruz. fakat zaman zaman kullanıcılar çöp kutularından sildikleri mailleri kurtarmamızı istiyorlar. sitenizde ve diğer forumlarda araştırdığımda owa üzerinde Deleted Items altında Recover Deleted Items olması gerekli fakat bizim hiçbir posta kutusunda Deleted Items altında Recover Deleted Items diye bir şey yok bunu nasıl göükmesini sağlarım .

Gönderildi : 13/02/2013 12:46

(@www-rizasahan-com)
Gönderiler: 18028
_

Merhaba,
Silinmiş öğelere sağ tıkladığında silinmiş öğeleri kurtar menüsü gelmiyor mu?

1984 doğumluyum. 4 yaşından bu yana İstanbul’da yaşıyorum. Sırası ile aşağıdaki okullarda eğitim gördüm. Paşaköy ilkokulu (1990-1995) Kartal Zekeriyya Güçer İlköğretim Okulu(1995-1998) Ümraniye Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi Bilgisayar Bölümü(1998-2001) Kocaeli Üniversitesi Bilgisayar Programcılığı(2002-2004) Anadolu Ünv. İşletme Fakültesi(2006-2009) Lise yıllarından sonra bir bilgisayar firmasının teknik servisinde mesleğe merhaba dedim. Outsource olarak Citibank ytl ve bina taşınma projesinde yer alarak 8 ay görev yaptım. Bu görevden sonra şu an çalışmakta olduğum yerde bilgi işlem sorumlusu olarak göreve başladım ve 18 yıldır görevimin başındayım.

Gönderildi : 13/02/2013 14:15

(@ugurdemir)
Gönderiler: 9888
Illustrious Member

Owada delete itemsa tıkladığınızda, recover deleted items gelmektedir. Bu şekilde deneyiniz.

Gönderildi : 21/03/2013 13:55

Paylaş: