Anasayfa » Forum

exchange server 201...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange server 2010 databese geri yükleme sorunu  

RSS
volkan yasar
(@volkanyasar)
Üye

merhaba exchange server 2010 sp2 managent consol açılmadığı için serverda yedeklediğim 5 gün önceki c image olarak oladığım geri yükleme yaptım exchange çalışıyor fakat 5 günlük mailler yok haliyle yedekleme geri yükleme yapmadan öncede program files taki exchange server klasörünü almıştım 5 günlük kayıp olan mailler database kayıtlı bunları nasıl exchange geri atıcam .

Alıntı
Gönderildi : 25/01/2013 16:36
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

Merhaba,

Exchange'in işletim sistemi imajını değil Database Backup almalıydınız. Sanırım sizde db nin dosya hali duruyor. Buradan geri almanız uzun uğraşlar ister. profesyonel destek almanızı öneririm.

CevapAlıntı
Gönderildi : 25/01/2013 18:16
volkan yasar
(@volkanyasar)
Üye

evet db nin imajı var doğru sistemde sorun olduğu için kopyala yapıştır ile aldım klasörü direkt bunun la ilgili bi dökuman varmı yardım alabilceğim.

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2013 14:50
volkan yasar
(@volkanyasar)
Üye

şöyle bir şey  yapmamız mümkünmü kopyalamış oldugum database i başka programlar açma yada içerigini görme gibi bana içinden 3 tane mail lazım gelen onları alsam yeter

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2013 16:42
Osman Sercan SADIKOĞLU
(@sercansadikoglu)
Üye

[quote user="volkan yasar"]şöyle bir şey  yapmamız mümkünmü kopyalamış oldugum database i başka programlar açma yada içerigini görme gibi bana içinden 3 tane mail lazım gelen onları alsam yeter[/quote]

Merhaba,

Linkteki programı kullanabilirsiniz.

http://www.nucleustechnologies.com/exchange-edb-viewer.html

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2013 17:26
Bugra KESKIN
(@bugrakeskin)
Saygın Üye

EDB içerisinden mail çıkartmaya yarayan programlar ücretlidir. Ancak 3 tane mail çıkaracaksanız trial versiyonda bu mümkün olabilir. aşağıda ki programlar işinizi görür

ontrack powercontrol exchange recovery

kernel for exchange server recovery 

CevapAlıntı
Gönderildi : 26/01/2013 17:28
Paylaş: