Forum

exchange server 201...

Bildirimler
Hepsini Temizle

exchange server 2010 databese geri yükleme sorunu

6 Yazılar
3 Üyeler
0 Likes
343 Görüntüleme
(@volkanyasar)
Gönderiler: 107
Estimable Member
Konu başlatıcı

merhaba exchange server 2010 sp2 managent consol açılmadığı için serverda yedeklediğim 5 gün önceki c image olarak oladığım geri yükleme yaptım exchange çalışıyor fakat 5 günlük mailler yok haliyle yedekleme geri yükleme yapmadan öncede program files taki exchange server klasörünü almıştım 5 günlük kayıp olan mailler database kayıtlı bunları nasıl exchange geri atıcam .

Gönderildi : 25/01/2013 17:36

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

Merhaba,

Exchange'in işletim sistemi imajını değil Database Backup almalıydınız. Sanırım sizde db nin dosya hali duruyor. Buradan geri almanız uzun uğraşlar ister. profesyonel destek almanızı öneririm.

Gönderildi : 25/01/2013 19:16

(@volkanyasar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

evet db nin imajı var doğru sistemde sorun olduğu için kopyala yapıştır ile aldım klasörü direkt bunun la ilgili bi dökuman varmı yardım alabilceğim.

Gönderildi : 26/01/2013 15:50

(@volkanyasar)
Estimable Member
Konu başlatıcı

şöyle bir şey  yapmamız mümkünmü kopyalamış oldugum database i başka programlar açma yada içerigini görme gibi bana içinden 3 tane mail lazım gelen onları alsam yeter

Gönderildi : 26/01/2013 17:42

(@sercansadikoglu)
Gönderiler: 547
Honorable Member

şöyle bir şey  yapmamız mümkünmü kopyalamış oldugum database i başka programlar açma yada içerigini görme gibi bana içinden 3 tane mail lazım gelen onları alsam yeter

Merhaba,

Linkteki programı kullanabilirsiniz.

http://www.nucleustechnologies.com/exchange-edb-viewer.html

Gönderildi : 26/01/2013 18:26

(@bugrakeskin)
Gönderiler: 5088
Illustrious Member

EDB içerisinden mail çıkartmaya yarayan programlar ücretlidir. Ancak 3 tane mail çıkaracaksanız trial versiyonda bu mümkün olabilir. aşağıda ki programlar işinizi görür

ontrack powercontrol exchange recovery

kernel for exchange server recovery 

Gönderildi : 26/01/2013 18:28

Paylaş: